Uzmanību! Pārāk bieža “selfiju” uzņemšana paātrina ādas novecošanos

Komentāri
Uzmanību! Pārāk bieža “selfiju” uzņemšana paātrina ādas novecošanos
Foto: pixabay.com

Uzbraukt Eifeļtornī un neuzņemt “selfiju”? Būt Pozitivus festivālā un neielikt ”Sejas grāmatā” nevienu ”pašiņu”?! Tas nav iespējams!! Tas pat līdzinās tam, it kā tu tur nemaz nebūtu bijusi… Taču pirms nākamreiz skaisti iepozē kārtējam “selfijam”, atceries par kāda Londonas zinātņu doktora atklājumu!

Londonas klīnikas Linia Skin Clinic direktors, doktors Saimons Zokalo nācis klajā ar sensacionālu paziņojumu. Proti, viņš ir atklājis vienu no iemesliem, kāpēc jau agrā jaunībā tagad cilvēkiem parādās sīkas krunciņas, kas agrāk bijušas novērojamas tikai ap gadiem 30.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kādā zinātniskā konferencē viņš paziņojis, ka ir izpētījis ciešu saistību starp “pašbilžu” uzņemšanu un sīku krunciņu veidošanos. Iemesls šādam rezultātam neesot tas, ka jaunkundzes un dāmas, fotografējot “selfijus”, veido dažādas mākslīgas grimases, kādas”, viņuprāt, izdaiļo pašportretu. Īstenais cēlonis ātrākai novecošanai, ja bieži fotografē “selfijus”, ir radiācija, ko izdala viedtālrunis. Tajā pat laikā zinātņu doktors atzīmēja, ka ne visos gadījumos šis starojums ir kaitīgs, jo tas varot izārstēt tādas ādas problēmas kā akni.

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Par viedtālruņu slikto ietekmi uz ādas stāvokli gudrie prāti vēl lauzīs šķēpus, tomēr vairāki zinātnieki, kas piedalās šajos pētījumos ir pārliecināti, ka cilvēki, kuri pavada ilgu laiku ”ceļojot pa viedtālruni”, pakļauj savu sejas ādu riskam un ātrākam novecošanās procesam.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl