Jaunlaulātie Sanita un Varis Vētras kāzas sarīko 2 mēnešu laikā!

Komentāri

Šoreiz raidījums Bez Tabu tiekas ar aktieri Vari Vētru un viņa sieviņu, vēstniecības darbinieci Sanitu Vētru. Lai gan abiem šīs nebija pirmās laulības, taču tas nebūt nemazina pasākuma nozīmīgumu.

Aizvadītajā ziemā, vienu dienu pirms Ziemassvētkiem, režisors un aktieris Varis Vētra un sieva Sanita apprecējās pēc piecu gadu kopdzīves. Ka laulība jāreģistrē oficiāli, to Varis nolasījis no Sanitas acīm!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Es laikam neuzprasījos uz bildināšanu, manuprāt, ka nē! Es domāju, ka viņš ļoti redz manas sajūtas un vēlmes! Man atliek tikai iedomāties, un viņš pēkšņi ir klāt ar ziediem un maziem nieciņiem kā dāvanām!

Foto

No bildinājuma līdz kāzu dienai bija vien divi mēneši, bet ar to pietika, lai visu organizētu. Kāzu tēma – Ziemas pasaka! Abu nozīmīgākā diena sākās ar laulības reģistrāciju dzimtsarakstu nodaļu Teikā!

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl