14 komentāri
Jaunākais pētījums: tiem, kuri atskaitās par noskrietajiem kilometriem sociālajos tīklos, ir psiholoģiskas problēmas

Iespējams, tavā draugu lokā ir kāds, kurš katru dienu sociālajos tīklos publicē, cik daudz kilometru noskrējis, cik ilgi pavadījis sporta zālē vai jebko citu, kas saistīts ar sava ārējā izskata uzlabošanu. Izrādās, šiem cilvēkiem ir psiholoģiskas problēmas!

Jaunākā pētījuma, kas veikts Londonā, Brunelas Universitātē, secinājumi ir visnotaļ pārsteidzoši – šie cilvēki, kas tik ļoti vēlas pastāstīt citiem par savām sportiskajām aktivitātēm, ir narcisi. Narcisiem nepieciešama atzinība un citu novērtējums.

Pamatojoties uz pētījuma rezultātiem, šo cilvēku galvenais mērķis ir pavēstīt citiem, cik daudz laika viņi iegulda sava ārējā izskata uzlabošanā. Tieši šie ieraksti mēdz saņemt visvairāk “patīk”, lai gan lielākā daļa cilvēku atzīst, ka viņiem kaitina šāda veida ieraksti sociālajos tīklos.

TOP komentāri

 • Shade
  +5 +5 0

  Shade

  Endomondo nekas nav jāliek, viņš automātiski publicē,iepriekš iestatot šādu funkciju.ja kādreiz kladē rakstīju savu treniņa darbu,rezultātus tad tagad to visu apkopo endomondo un ļoti precīzi. Jo neesmu vairs profesionāls sprtists,nodarbojos amatieru līmenī, man gribas redzēt gan savus,gan draugu rezultātus. Nedomāju ka tur ir narcisms.
 • Juris
  +4 +4 0

  Juris

  Skaisti komentāri lv tautas garā, neko nezin bet galvenais kko pamuldēt..resns,pie datora,skauğis...personigi es piekriitu pētijumam vairāk jaa nekaa nee...pats nodarbojos ar sportu teju katru dienu bet kā es kanteli ceļu vai noskreeju 20km nav bijusi veelme publicēt. :)
 • Vabole
  +4 +4 0

  Vabole

  Nez, kas tad šo ir izpētījis? Kāds skauģis, kurš pats nenodarbojas ar sporta aktivitātēm? Mani tieši iedvesmo pašai skriet vai nodarboties ar kaut ko aktīvu, kad redzu, ka to dara kāds cits. Katru reizi, kad redzu kāda rezultātus, tas tieši priecē, nevis nospriežu, ka šim cilvēkam ir problēmas un uzmanības trūkums.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl