Kāds ir ideālais seksa partneru skaits vīriešiem un sievietēm?

3 komentāri
Kāds ir ideālais seksa partneru skaits vīriešiem un sievietēm?
Foto: Pixabay.com

Britu zinātnieki veikuši pētījumu, kurā atklāts, ar cik partneriem ir normāli pārgulēt, pirms satiec īsto, lai tas nebūtu neveikli un neizraisītu pretēju reakciju – nepatiku.

Zinātnieki nonākuši pie secinājuma, ka iepriekšēja seksa pieredze ir svarīga, bet ne noteicoša. Galu galā, neviens nevēlas sapīties ar tiem, kuriem sekss šķiet nekas īpašs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pētījumā piedalījās 188 cilvēku, un par optimālo partneru skaitu tiek uzskatīti trīs.

Vairums brīvo sieviešu negribētu mīļoto, kurš pārgulējis ar sešām vai vairāk sievietēm, bet vīrieši – ar sievietēm, kurām bijuši vairāk nekā 11 partneru.

Kas interesanti – vīrieši vēlas iesaistīties seksuālās attiecībās ar jaunavām, bet sievietes ar vīriešiem, kuriem nav bijušas vairāk par trim partnerēm, paļaujoties uz to, ka vīrietim ir iegūta iepriekšēja pieredze, bet viņš neiekļūst kategorijā “babņiks”.

Foto: vai zini, kā padarīt seksa dzīvi interesantāku?

TOP komentāri

  • www.sex.90.lv
  • Toms
  • Ainārs
    0 0 0

    Ainārs

    Es nevele'tos tādu,kurai bijis vairāk pa 2vai 3 reizēm,11 jau uzskatāma,ka atdodas pilnīgi visiem,ka tāda mauka,kā muzdienās arīir,skrien no viena pie otra,dēļ seksa bļe un pataisa sevi pa jaklēm

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl