Kāds ir ideālais seksa partneru skaits vīriešiem un sievietēm?

3 komentāri
Kāds ir ideālais seksa partneru skaits vīriešiem un sievietēm?
Foto: Pixabay.com

Britu zinātnieki veikuši pētījumu, kurā atklāts, ar cik partneriem ir normāli pārgulēt, pirms satiec īsto, lai tas nebūtu neveikli un neizraisītu pretēju reakciju – nepatiku.

Zinātnieki nonākuši pie secinājuma, ka iepriekšēja seksa pieredze ir svarīga, bet ne noteicoša. Galu galā, neviens nevēlas sapīties ar tiem, kuriem sekss šķiet nekas īpašs.

Pētījumā piedalījās 188 cilvēku, un par optimālo partneru skaitu tiek uzskatīti trīs.

Vairums brīvo sieviešu negribētu mīļoto, kurš pārgulējis ar sešām vai vairāk sievietēm, bet vīrieši – ar sievietēm, kurām bijuši vairāk nekā 11 partneru.

Kas interesanti – vīrieši vēlas iesaistīties seksuālās attiecībās ar jaunavām, bet sievietes ar vīriešiem, kuriem nav bijušas vairāk par trim partnerēm, paļaujoties uz to, ka vīrietim ir iegūta iepriekšēja pieredze, bet viņš neiekļūst kategorijā “babņiks”.

Foto: vai zini, kā padarīt seksa dzīvi interesantāku?

TOP komentāri

  • www.sex.90.lv
  • Toms
  • Ainārs
    0 0 0

    Ainārs

    Es nevele'tos tādu,kurai bijis vairāk pa 2vai 3 reizēm,11 jau uzskatāma,ka atdodas pilnīgi visiem,ka tāda mauka,kā muzdienās arīir,skrien no viena pie otra,dēļ seksa bļe un pataisa sevi pa jaklēm

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl