Jaunākā informācija. Keita Midltone vairs nav populāra!

Komentāri
Jaunākā informācija. Keita Midltone vairs nav populāra!

Vasarā Keita Midltone pirmo reizi gozējās uz slavenākā modes žurnāla Vogue galvenā vāka. Līdz šim brīdim tieši šis žurnāla izdevums bija vispārdotākais žurnāls Anglijā, bet Keita Midltone tika celta no troņa slavenas modeles dēļ.

Keita Midltone tiek dēvēta par vienu no pasaules stila ikonām, viņas klasiskais stils spēj ietekmēt daudzu sieviešu skatījumu uz modi un stilu kopumā. Gozējoties uz žurnāla Vogue vāka, Keita varēja lepoties, ka jūnija izdevuma žurnāls ar viņas fotogrāfijām bija vispirktākais žurnāls, bet diemžēl Keitas slavas stundiņa ir beigusies, jo pavisam nesen, septembra numurā, Vogue pārdotākā žurnāla vāka karalienes titulu ieguva slavenā britu modele un aktrise Kara Delevinja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl