Jaunākā informācija. Keita Midltone vairs nav populāra!

Komentāri
Jaunākā informācija. Keita Midltone vairs nav populāra!

Vasarā Keita Midltone pirmo reizi gozējās uz slavenākā modes žurnāla Vogue galvenā vāka. Līdz šim brīdim tieši šis žurnāla izdevums bija vispārdotākais žurnāls Anglijā, bet Keita Midltone tika celta no troņa slavenas modeles dēļ.

Keita Midltone tiek dēvēta par vienu no pasaules stila ikonām, viņas klasiskais stils spēj ietekmēt daudzu sieviešu skatījumu uz modi un stilu kopumā. Gozējoties uz žurnāla Vogue vāka, Keita varēja lepoties, ka jūnija izdevuma žurnāls ar viņas fotogrāfijām bija vispirktākais žurnāls, bet diemžēl Keitas slavas stundiņa ir beigusies, jo pavisam nesen, septembra numurā, Vogue pārdotākā žurnāla vāka karalienes titulu ieguva slavenā britu modele un aktrise Kara Delevinja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl