Jaunākā informācija. Keita Midltone vairs nav populāra!

Komentāri
Jaunākā informācija. Keita Midltone vairs nav populāra!

Vasarā Keita Midltone pirmo reizi gozējās uz slavenākā modes žurnāla Vogue galvenā vāka. Līdz šim brīdim tieši šis žurnāla izdevums bija vispārdotākais žurnāls Anglijā, bet Keita Midltone tika celta no troņa slavenas modeles dēļ.

Keita Midltone tiek dēvēta par vienu no pasaules stila ikonām, viņas klasiskais stils spēj ietekmēt daudzu sieviešu skatījumu uz modi un stilu kopumā. Gozējoties uz žurnāla Vogue vāka, Keita varēja lepoties, ka jūnija izdevuma žurnāls ar viņas fotogrāfijām bija vispirktākais žurnāls, bet diemžēl Keitas slavas stundiņa ir beigusies, jo pavisam nesen, septembra numurā, Vogue pārdotākā žurnāla vāka karalienes titulu ieguva slavenā britu modele un aktrise Kara Delevinja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Foto

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl