Jaunajam pārvērtību šovam piesakās arī dāmas, kuras izvēlējušās kuģa vadības profesiju! FOTO

5 komentāri
Jaunajam pārvērtību šovam piesakās arī dāmas, kuras izvēlējušās kuģa vadības profesiju! FOTO

Televīziju ekrānos ir gaidāms jauns pārvērtību šovs, kurā sievietēm būs lieliska iespēja sevi mainīt gan vizuāli, gan arī iekšēji. Jau iepriekš ziņojām, ka pagājušajā nedēļā Spicē norisinājās pirmā atlases kārta, kurā sievietes lieku laiku netērējot, pieteicās šovam!

Lai arī interese par gaidāmo šovu bija ļoti liela, tomēr ar visām sievietēm aprunāties mums neizdevās. Bet, stāvot garajā rindā, mēs sarunājāmies ar divām draudzenēm, kuras mums atklāja ļoti interesantu stāstu, par savu draudzeni un tajā pašā laikā kursa biedreni, kuru šovam pieteikušas viņas pašas. Bet – kāpēc?

Kā portālam Skaties.lv/ Sievietei stāsta draudzenes, viņas esot savu draudzeni pieteikušas šovam, jo viņai tuvojoties dzimšanas diena, bet tas noteikti nav viens no galvenajiem iemesliem. Viņas vēlējās draudzenei sagādāt pārsteigumu un patīkamu atbalstu.

Foto: F64, Māriņš Zilgavlis

Foto: F64, Mārtiņš Zilgavlis

Gan šova kandidāte, gan arī viņas draudzenes jau pavisam drīz absolvēs Latvijas Jūras akadēmiju, un jaunās dāmas vēlējās draudzenei sagādāt sievišķīgu pārsteigumu, jo, kā izrādās, visas trīs draudzenes izvēlējušās ļoti netipisku profesiju – stūrmaņu profesiju/kuģa vadību. Meitenes stāstīja, ka, beidzot akadēmiju, vēlas, lai viņas draudzene un kursa biedrene iegūt nedaudz sievišķības devu.

Foto

Jaunā dāma, kura pieteica savu dalību šovam, ir topošā virsniece, viņa strādās vīriešu kolektīvā, tādēļ neliela sievišķības deva ir tas, kas nepieciešams jebkurai sievietei. Pati dalībniece gan stāsta, ka viņa nav tas lielākais pārmaiņu cilvēks, bet, tomēr, stilu nedaudz pamainīt būtu jauki. Topošā virsniece atklāja, ka ir uzaugusi ģimenē ar diviem brāļiem, tādēļ viņa ir tas cilvēks, kurš ir tendēts uz sportisko stilu. Pati apgalvo, ka uz modi neskatās, bet gan uz cilvēka nodarbošanos. Tomēr, ja runa ir par modi, tad viņai galvenais ir praktiskums un ērtības.

TOP komentāri

 • Atbalstītāja!
 • Inese
  0 0 0

  Inese

  Turaas, meitenes!!! Zhurnaalists jau vaardus arii vareeja papuuleeties pavaicaat...
 • Zzz
  0 0 0

  Zzz

  Tur bija dučiem sievietes!!!!!!! es sākumā apjuku, domāju kas par seilu bet nekā!!! kaut kāda pieteikšanās

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl