Jauna un nebijusi akcija ikvienai Latvijas sievietei – #LaimeKustībā

0 Komentāru
Jauna un nebijusi akcija ikvienai Latvijas sievietei – #LaimeKustībā
Publicitātes foto

Nebijis un aizraujošs jaunums no Latvijas vietējā ražotāja Lauma Lingerie – daiļās dāma šajā rudenī sagaida jauna apakšveļas kolekcija. Atzīmējot šo notikumu, ir jauna kustība ar mirkļbirku #LaimeKustībā, draudzīgā garā izaicinot Latvijas sievietes dalīties ar saviem iedvesmojošajiem brīžiem sportojot.

Pirms vēl visi pārējie mājās ir modušies, tu nododies sportam – ar tevi ir sirdspuksti, soļi, kustība. Pieaug intensitāte un piere noraso vieglām mirdzuma lāsītēm, tava iemīļotā rīta rosmes mūzika liek šoreiz izdarīt vēl vairāk kā parasti. Tu saproti – laime ir kustībā! Jaunajā veļas kolekcijā ir ievērota minimālistiska elegance, tādējādi uzsvars tiek likts uz veļas valkātāju un tās kustībām – apģērbi vienmēr būs ērti un funkcionāli, kalpojot arī īpaši dinamiska treniņa laikā. Dažādiem treniņiem, laikapstākļiem un atšķirīgām klientu vēlmēm radīti 6 dažādi sporta veļas modeļi, kurus iespējams kombinēt savā starpā.

Jaunajā kolekcijā pieejams kā sporta krūšturis, ko iespējams valkāt arī kā topu, tā arī pusgarš topiņš un ķermeņa augšdaļu pilnīgi nosedzošs krekliņš treniņam aukstākā laikā. Piedāvātā sporta krūštura modelim izmēru skala ir ievērojami plaša – tie pieejami sākot no 70B līdz 95F izmēram. Ķermeņa apakšdaļai – īsi šortiņi, pusgarie un garie legingi – tik pieguļoši, ka treniņa laikā par sevi neliks pat manīt.

“Esam pārliecināti, ka sportojot visas sievietes ir vienlīdzīgas un to individualitāte izpaužas tieši kustībā un iekšējā labsajūtā, tādēļ tā pasvītrošanai nepieciešama sporta veļa ar askētisku un funkcionālu dizainu. Izvēloties kvalitatīvus materiālus un pieredzējušus šuvējus, taču tajā pat laikā paturot tikai pašu svarīgāko, esam spējuši iegūt lieliskus produktus par pieejamām cenām.” stāsta zīmola produktu menedžere Lāsma Kaupiņa.

Lauma Lingerie ar mirkļbirku #LaimeKustībā aizsāk kampaņu, kuras radīšanā var piedalīties ikviena Latvijas sieviete, ievietojot sociālajā tīklā Instagram fotogrāfijas no savas dienas iedvesmojošajiem treniņiem.

Foto: #LaimeKustībā

0 Komentāru