Jaunā Pirelli kalendāra sievietes

1 komentārs

Var droši teikt, ka jaunākais Pirelli kalendārs ir atšķirīgāks no jebkura cita pirms tam veidotā kalendāra. Iemesls ir pavisam vienkāršs. Projektā piedalās patiesas sievietes ar šarmu.

Jaunā kalendāra bildes ir uzņēmusi slavenā fotogrāfe Annija Leibovica. Kalendārā ir iekļautas 13 ietekmīgas sievietes, kas padara pasauli citādāku. Fotogrāfijās ir uzņemti klasiski, bet intīmi portreti, kuros sievietes ir attēlotas kā stipras, dabiskas personības. Sievietes, kuras pozē jaunākajā kalendārā, Yoko Ono, Patti Smith, Serena Williams Fran Lebowitz, Amy Schumer, Tavi Gevinson, Ava DuVernay, Natalia Vodianova, Agnes Gund, Kathleen Kennedy, Mellody Hobson, Shirin Neshat un Yao Chen, ir dažāda vecuma, ar dažāda tipa figūrām. Slavenās sievietes kalendārā ir pozējušas dabīgi un bez liekas izlikšanās, kāds arī bija fotosesijas galvenais mērķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: jaunās Pirelli kalendāra sievietes

VIDEO: Pirelli kalendāra sievietes aizkulisēs

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl