Jaunā pāra kāzas nofilmē suns; Rezultāts ir pasakaini skaists

Komentāri

Kurš noteicis to, ka mūsu dzīves vienam no skaistākajiem notikumiem – kāzām – jābūt iemūžinātām ar profesionāļa palīdzību? Šis pāris pārsteidza visu pasauli ar savu kāzu video!

Kāzu galvenais operators bija jaunā pāra suns. Piestiprinot GoPro kameru pie haskija, viņš iemūžināja visu kāzu ceremoniju, kā arī svinības. Jaunais un laimīgais vīrs atzīst, ka tā bijusi auksta, bet maģiska diena. Jaunais pāris kāzām izvēlējās ziemu – baltu un gaišu un gadalaiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kas var būt jaukāks par atmiņām, kuras vēlreiz var patīt atpakaļ, un jāatzīst, ka operatoram – haskijam – ir pamatīgs ķēriens!

Foto: galvenais operators – suns

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl