Jauna māksliniece apglezno kafijas krūzītes. Rezultāts ir fascinējošs

Komentāri
Jauna māksliniece apglezno kafijas krūzītes. Rezultāts ir fascinējošs

19 gadus vecā māksliniece Kāra Oldridža (Carrah Aldridge) no Ohaio, ASV, zīmē pilnīgi visu, tomēr jauniete iecienījusi Starbucks krūzīšu apgleznošanu.

Viņas iedvesmas avots bijusi kāda cita māksliniece Kristīna Veba (Kristina Webb), kura arī zīmējusi uz krūzītēm. Šī kļuvusi par viņas vienu no mīļākajām nodarbēm, un viņas krūzīšu kolekcija aug ar katru dienu. Jaunā meitene vietnē Instagram publicējusi savus mākslas darbus, kas iepatikušies daudziem viņas sekotājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krūzīšu dizains veidots ar baltā gela pildspalvām un marķieriem. Jāatzīst, ka no šādām krūzītēm kafija garšo labāk!

Foto: Kāras Oldridžas mākslas darbiņi

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl