Jau kronētas karalienes neslēpj sašutumu par ”Mrs.Latvija” balsojuma negodīgo datu manipulāciju

Informējām, ka negodīgas datu manipulācijas dēļ vairākām skaistumkonkursa ”Mrs.Latvija 2020” dalībniecēm anulēts skatītāju simpātiju balsojums. Skaties.lv sazinājās ar spilgtākajām citu gadu skaistumkonkursu dalībniecēm, lai uzzinātu viņu domas par šādām manipulācijām.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Realitāte

  Realitāte

  🤣Nu skaties.lv dod vaļā! Pretīgi lasīt! Tas jau nekas, ka par balsu pirkšanu bija ziņots jau pirms vairākiem mēnešiem, bet redziet "organizatorei" bija dziļi vienalga! A te viņa izceļ savu sašutumu... Publiskais FU šim teātrim
 • es

  es

  Lai Lindenblata pierāda! Izskatās, ka pati ir sprukās un apmelo citus! Būs vien jāatskaitās par saņemto naudu, izdarīto šajos mēnešos, un kas viņa pati vispār ir!

  read:https://sejas.tvnet.lv/6751178/lindenblate-par-izskanejusajam-apsudzibam-krapsana-neesmu-murniecei-parada-nevienu-centu?_ga=2.190492395.1367858237.1594240709-679617814.1594240708
 • Mārels

  Mārels

  Ta nu gan ko uztraukties, bagātu vīru sievām tusiņu sabojāja. Kam tas krata? Bet nē visi ziņu portāli pilni.
 • taisniba

  taisniba

  mūsu valstī kārtējo reizi parādās masu mediju negodīgums, nespēja atzīt savas kļūdas, maldinot citus slēpj savu neizdarību. lūdzu konkrētus piemērus. Sākumā tika teikts, ka balsis pērk no cittautu balsotājiem, tad pārmeta kažoku un saka, ka no vienas IP adreses.
  Skaties lv - kauna Jums nav. Sakārtojiet vienotu viedokli savā Skaties lv.
  • taisnība, haha

   taisnība, haha

   Vai nav vienalga, kā tas noticis?? Miljoni sabalsoja, aha, vecmāmiņa saspieda nejauši(kā uzrakstīja citā rakstā:)). Par to vispār jāsoda. Un skaties.lv malači, ka vismaz raksta par to.
   Godīgāk būtu atzīties "karalienēm", atvainoties un izstāties no šī konkursa pašiem.. Un vārds "taisnība" kaut kā šeit neiet pavisam.. Un jūsu reputāciju jau ne viena "vecmāmiņa" neglābs..
  • Jurčiks

   Jurčiks

   Es šad tad te nobalsoju par savu māsīcu un neesmu iedziļinājies, kas ko pārmet. Ja tu tik smalki visu zini, acīmredzot pati esi starp negodīgajām. Ieteiktu tev atrast īstu darbu vai hobiju, kurā sevi pierādīt vīram, ne tērēt laiku, cīnoties ar viltu par kaut kādu kroni. Konkurss bija paredzēts foršs pasākums, bet jūsu ņemšanās visu atmosfēru bojā, meitenes dēļ tavām negācijām izstājas. Lūdzu, atrodi sev reālu nodarbošanos, kas sniedz dzīvē piepildījumu vai vienkārši pamēģini nodarboties ar seksu. Tas palīdz pret nervu krīzēm.
 • Viedoklis

  Viedoklis

  Ja tas nebūtu atbalstāms no organizatora puses, būtu pavisam cita lieta. Bet šobrīd sanāk, ka izstājas no konkursa godīgas meitenes(jo negrib sevi diskreditēt un piedalīties visos šajos mēslos, atvainojiet) un paliek tās ar pirktām balsīm, kuras vajadzēja uzreiz “izmest” no turpmākajām sacensībām..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!