Jau kronētas karalienes neslēpj sašutumu par ”Mrs.Latvija” balsojuma negodīgo datu manipulāciju

8 komentāri
Jau kronētas karalienes neslēpj sašutumu par ”Mrs.Latvija” balsojuma negodīgo datu manipulāciju
INSTAGRAM

Informējām, ka negodīgas datu manipulācijas dēļ vairākām skaistumkonkursa ”Mrs.Latvija 2020” dalībniecēm anulēts skatītāju simpātiju balsojums. Skaties.lv sazinājās ar spilgtākajām citu gadu skaistumkonkursu dalībniecēm, lai uzzinātu viņu domas par šādām manipulācijām.

Negodīgu datu manipulāciju dēļ anulēts balsojums deviņām ”Mrs.Latvija 2020” dalībniecēm

Lielo izmēru modele, skaistumkaraliene, Ukrainas šova ”Model XL” žūrijas locekle Tatjana Mackeviča paziņo, ka ir pret šāda veida simpātiju balsojumiem, kad no vienas IP adreses var balsot reizi dienā.

”Šāda balsošana tikai parāda, cik plašs ir konkursantu paziņu, draugu, sekotāju loks. Simpātijas kronim ir jābūt balstītam uz reāliem sasniegumiem, skaistumu, ko novērtē portāla lasītāji. Bet viss balstās uz to, cik reižu, kura dalībniece aicinās balsot,” aizdomājas Tatjana.

Lielo izmēru modele uzskata, ka reti kuri portāla lasītāji seko līdzi konkursa norisei un tiešām izvēlas favorītes, kā tas notiek citās valstīs.

To, ka latviešiem ir cita mentalitāte, pierāda kaut fakts, ka pēc konkursa skaistulēm nav palielinājies sekotāju skaits sociālajos tīklos.

Runājot par negodīgu datu manipulāciju, Tatjana paziņo, ka dalībnieces, kuru balsojumā konstatēta krāpšanās, viņa diskvalificētu no konkursa.

”Meitenes “met ēnu” uz konkursu, prezentē nevis skaistumu, labestību, sirsnību, rūpes, dvēseles skaistumu, bet gan pilnīgi pretējo, kas neiet kopā ar skaistumkonkursa politiku,” nosaka Tatjana.

Diskvalifikācija būtu mācība sievietēm, kas varbūt kādā no viņām veidotu apziņu, ka jācīnās godīgiem līdzekļiem. Negodīgi nopelnīts tituls nesniegs gandarījumu un apmierinātību.

Ģimeniski foto: lielo izmēru modele Tatjana ļauj ielūkoties savā ikdienā

Fitnesa trenere, skaistumkaraliene, foto modele Dālija Gaile priecājas, ka viss tika ātri atklāts un anulēts.

Skaistule uzskata, ka dāmām, kuras izmantojušas vai aicinājušas atbalstītājus izmantot negodīgas metodes, būtu jāliedz turpmāka dalība konkursā.

”Par negodīgumu, krāpniecību ir jāsaņem sods, ja neseko sods, tātad organizatori atbalsta teicienu – karā visas metodes labas?” aizdomājas Dālija.

Fitnesa trenere cer, ka žūrija tiks informēta par šo dāmu negodīgumu un viņām vairāk nav ne mazākās iespējas saņemt kādu no tituliem.

Kailas krūtis un seksapīls! Fitnesa skaistulīte Dālija Gaile parāda savu romantisko pusi

Uzņēmēja, skaistumkaraliene Viktorija Brovuna Kristīnes Lindenblates rīkotajos skaistumkonkursos ir piedalījusies jau trīs reizes.

Viņa ir bijusi lieciniece vairākām situācijām, kad tiek mēģināts nopirkt kroni – nekad tas skaistulēm nav izdevies!

”Ļoti žēl, ka meitenes nesaprot konkursa jēgu un negūst pareizu pieredzi. Ja gribi pirkt – nopērc kroni, samaksā par fotosesiju, nopērc reklāmu medijos un esi karaliene pati sev,” pamāca Viktorija.

Uzņēmēja uzskata, ka dalība konkursā ir atbildība, jo tas skar reputāciju – visu dalībnieču un organizācijas.

Viktorija iesaka Kristīnei Lindenblatei aizdomāties par kompensācijas piedzīšanu no meitenēm – negodīga datu manipulācija ir liela necieņa!

Pati Viktorija reiz saskārusies ar negodīgu konkursu, bet, apzinoties, ka viena no dalībniecēm ir nopirkusi uzvaru, viņa demonstratīvi pametusi skatuvi.

”Ar savu nostāju panācu, ka tagad esmu aicināta vairākos konkursos kā godīgas žūrijas eksperts. Esmu oficiāli iecelta asociācijā! Tāpēc visām meitenēm novēlu –  nezaudēt savu “seju”, domāt uz priekšu, baudīt laiku kopā ar citām dalībniecēm un gūt pozitīvu pieredzi,” topošajām karalienēm novēl Viktorija.

Lielo izmēru skaistumkaraliene Viktorija aizdomājas par sieviešu vēlmi fotografēties kailām

Fitnesa trenere, skaistumkaraliene, fitnesa modele, masiere Anita Pužule vienmēr uzskatījusi skaistumkonkursus par ne vien sievietes ārējā skaistuma vērtēšanu, bet galvenokārt – par iespēju parādīt, cik ļoti skaistums iet roku rokā ar bagātu iekšējo pasauli, inteliģenci, iekšējo spēku, empātiju un apbrīnojamu vērtību sistēmu.

Skaistule priecājas, ka krāpšanas mēģinājumi ir atklāti un balsojums anulēts.

”Notikušais mani patiešām ir nepatīkami pārsteidzis un licis vilties. Uzskatu, ka šāds solis skaidri parāda sievietes patieso būtību, kas nav savienojama ar kroņa un titula nešanu!” stingri nobeidz Anita.

Fitnesa trenere Anita Pužule skaidro, kāpēc rodas ”viltus” izsalkums