8 komentāri
”Jau jūtos precēta ar Kasparu.” Kambalas daiļā Zane intervijā par abu mīlestību un pašas lielajiem plāniem
Privātais arhīvs

Latvijas viens no romantiskākajiem pāriem, basketbolists Kaspars Kambala un modes dizainere Zane Pertnika-Gromova kopš augusta par savām mājām dēvē saulaino Kipru. Kamēr Kaspars turpina basketbolista karjeru, Zane cītīgi izkopj savu modes dizaineres talantu. Ekskluzīvā sarunā no Kipras simpātiskā sieviete Skaties.lv pastāsta, kas viņu iedvesmo būt tik sievišķīgai un atklāj, kādēļ joprojām nav svinētas pāra kāzas.

Kopš pirmajiem brīžiem, kad Kaspars un Zane parādījās sabiedrībā kā mīļotie, viņi atstājuši īpaši saderīga pāra iespaidu. Kā cimds ar rociņu viņi ir jau vairāk nekā trīs gadus. Attiecību pamatā ir abpusējs atbalsts gan ikdienas gaitās, gan profesionālajā jomā.

”Cenšos neizlaist nevienu Kaspara spēli. Atbalstu viņu vienmēr par 100 procentiem, tāpat kā viņš man sniedz atbalstu visās manās trakajās idejās,” stāsta Zane.

Patlaban Zanes ikdiena saistās ar jaunās kolekcijas veidošanu.

”Tālāko nākotni vēlos saistīt ar modi. Šogad ļoti intensīvi uz to eju, strādājot pie divām jaunām kolekcijām. Neko vairāk nevaru minēt, nebojāsim pārsteigumu!” smaidot stāsta Zane.

Viņa akcentē, ka, palaižot labu apģērba līniju, ir svarīgas pašas sīkākās detaļas – no apģērba gabaliem fabrikā līdz šuvējām un komandai! ”Tev jābūt 100 procentu atdevei un viņiem jāuzticas!” norāda topošā modes nozares profesionāle, kuras viens no modeļiem ir pašas mīļotais.

Foto: Zanes īpaši Kasparam darinātie apģērbi

Dizaina studijas Zane cenšas apvienot ar skicēšanu, mājsaimniecību, protams, bauda Kipras burvīgo laiku, bet teicamu fizisko formu viņa sasniedz regulāros treniņos.

”Citreiz ir pat divi treniņi dienā – kardio un tad ar Kasparu dodamies cilāt svariņus,” lieliskā auguma noslēpumu atklāj skaistule.

Spēks rokrokā ar maigumu

Uz Zani baltā skaudībā par viņas sievišķību un skaistuma raugās ne viena vien sieviete. Kas, pēc Zanes domām, sievieti padara sievišķīgu?

”Manuprāt, sievietei jābūt reizē spēcīgai un maigai. Tas viņu padara sievišķīgu!

Ir svarīgi būt īstai un patiesai, darīt to, ko vēlies, un tajā pašā laikā sasniegt virsotnes. Pats svarīgākais man ir attiecības ar sevi, tev jābūt patiesai pret sevi, par visu, ko dari, jo tieši tu uzņemies atbildību.

Mēs, sievietes, esam ļoti dīvainas būtnītes,” pārdomās dalās 27 gadus vecā skaistule.

Nākamais uzvārds būs īsāks

Basketbola zvaigzne Kaspars Kambala mīļoto bildināja pērnā gada maijā. Lai arī jau domājuši par gredzenu mīšanu, kāzas joprojām nav nosvinētas.

”Atklāti sakot, esmu aizņemta darbos, neesmu domājusi par kāzām. Kaut kad oktobrī runājām un tad vienkārši piemirsu, ka mums jāprecas.

Laikam jau jūtos precēta ar Kasparu,” atzīst Zane.

Lai arī abi ar precēšanos nesteidzas, tomēr Zane neslēpj, ka pēc kāzām ”uzvārds laikam jau būs īsāks par tagadējo”.

Foto: Zane un Kaspars

TOP komentāri

 • pfff
  +8 +7 -1

  pfff

  Phe, nav jau māksla izskatīties labi 27 gados, ja nav jāstrādā fiziski, ja nav bērnu, un ir biezs vīra maks, no kura var paņemt naudu skaistumkopšanas procedūrām, dārgām šmotkām utt.
 • pfff
 • Ieva
  +3 +3 0

  Ieva

  Es bez visa vīra biezā maka un diviem bērniem ,savos 27 izskatos ļoti labi :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl