Japāņi atklāj brīnumlīdzekli – atjauno ādu, izmantojot cilvēka placentu

2 komentāri
Japāņi atklāj brīnumlīdzekli – atjauno ādu, izmantojot cilvēka placentu

Pasaulē nemitīgi tiek meklēti jauni risinājumi, kā paildzināt ādas jaunību. Japānā kosmētikas zīmoli jau vairākus gadus ādas atjaunošanai izmanto brīnumlīdzekli – no cilvēka organisma iegūtu placentu, izmantojot to dažādu kosmētisko līdzekļu sastāvā.

”Placenta satur bioloģiski aktīvas vielas un ķīmiskus savienojumus, kas liek auglim mātes organismā augt un attīstīties, tie ir visdažādākie enzīmi, polisaharīdi, aminoskābes,  minerālvielas, vitamīni u.c. Tieši tādā pat veidā placenta  iedarbojas uz ādu – liek novecojušajām šūnām atjaunoties. No cilvēka organisma iegūtā placenta pēc bioķīmiskā sastāva ir vissaderīgākā ar cilvēka ādu, tādēļ tā arī ir visiedarbīgākā,” placentas iedarbīgumu skaidro kosmetoloģe Inga Saulīte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kosmētiskie līdzekļi ar placentu sastāvā arī efektīvi uzlabo ādas krāsu, tiek novērsti pigmenti,  uzlabojas ādas imunitāte, tai ir spēks cīnīties pret infekcijām, pinnēm u.c.

Arī Latvijā skaistumkopšanas procedūrās, piemēram, mezoterapijā pašlaik jau sāk izmantot kosmētiskos līdzekļus (placentas serumu), kam sastāvā ir no cilvēka organisma iegūta placenta. Kosmetoloģe Inga Saulīte skaidro: ”Ikvienam cilvēkam, kas vēlas būtiski uzlabot savu ādu, būtu jāsaprot, ka vislabāko efektu var sasniegt kosmētisko līdzekli, piemēram, placentas serumu  mehāniski ievadot ādā. Vispiemērotākā procedūra tam ir mezoterapija. Tās laikā uz cilvēka ādu iedarbojas ar medicīnisku ierīci, kurai galā ir daudz ļoti sīku adatiņu. Ar tām ādā tiek izveidoti mikroskopiski kanāliņi, un tajos tiek iepildīts kosmētiskais līdzeklis. Kanāliņi ādā ļoti ātri aizveras, toties aktīvās vielas paliek, un veic ādā savu darbiņu, piemēram, atjauno šūnas.”

Foto

Veicot mezoterapiju, ādai turklāt tiek radīts mehānisks kairinājums, un tas liek tai sasparoties, notiek vēl  intensīvāki reģenerācijas (atjaunošanās) procesi, un tas aktīvo vielu iedarbību padara vēl efektīvāku.

Ar mezoterapiju ādā ir iespējams ievadīt visdažādākās aktīvās vielas, piemēram, šobrīd  populāra ir mezoterapija ar hialuronskābi, tā atjauno ādas mitrumu, padara to svaigāku, elastīgāku. Tāpat  ādā iespējams ievadīt aktīvās vielas, kas novērš  grumbiņas, pigmenta plankumus, pinnes u.c. Katrā ziņā – ar mezoterapiju ir iespējams panākt daudz spēcīgāku kosmētiskā līdzekļa aktīvo vielu iedarbību.

TOP komentāri

  • d
    0 0 0

    d

    Pašlaik domāju, ko (un vai vispār kaut ko) iesākt ar placentu pēc dzemdībām. Rakājos pa internetu un redzu, ka nav veikti nekādi zinātniski pētījumi, kas apstiprinātu šos rožainos apgalvojumus. Placentas līdzekļi tiek uzskatīti par pseidomedicīnu.
  • Dace Egle

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl