Komentāri
“Japānas manikīrs” – sapnis par veseliem un stipriem nagiem ir piepildījies!

  Japānas manikīrs nepieciešams sievietēm, kuras vēlas uzturēt nagus veselīgus. Šis manikīrs ir īpašs ar to, ka tas stimulē nagu augšanu. Tas aizpilda sašķēlušos nagus, un nags iegūst jaunu dzīvību.

P.Shine ir profesionālais komplekts nagu plātnes kopšanai. Lietojot šo nagu kosmētiku, padarīsi nagus veselīgākus.

Pēc P.Shine Japānas manikīra lietošanas nagi kļūst skaisti, mirdzoši, veselīgi un spēcīgi.

Komplektā:

Briežādas pulieri 2 gab.

Pasta nagu barošanai

Pūderis nagu spodrināšanai

Abrazīvas vīlītes 3 gab.

Zamša drāniņa un pušeris

Ja tavi nagi pēc gēllaku/gēla lietošanas ir kļuvuši trausli, vāji, sašķēlušies, tad Japānas manikīrs piešķirs nagiem jaunu dzīvi.

Tie būs veselāki un mirdzošāki jau pēc pirmās lietošanas reizes. Komplekts pietiek līdz 250 lietošanas reizēm!

Kam ir piemērots P.Shine Japānas manikīrs?

Japānas manikīrs ir ideāli piemērots trausliem, sašķeltiem nagiem.

Japānas manikīrs ir absolūti dabīgs, un tā sastāvā nav ķīmisku vielu. Tas radies un attīstījies, pamatojoties uz senām nagu kopšanas procedūrām un Japānas aristokrātijas tradīcijām.

Galvenās Japānas manikīra sastāvdaļas:

Galvenā Japānas manikīra sastāvdaļa ir bišu vasks, kuru ieklājot, naga plātnes šķiedrās, tiek atjaunots dabīgā naga skaistums un mirdzums. Bišu vasks ir bioloģiski aktīvs produkts, kam piemīt dziedinošas īpašības. Tas uzlabo ādas un naga vitalitāti, novērš dekoratīvās kosmētiskas līdzekļu negatīvo ietekmi, kā arī atjauno naga struktūru pēc mākslīgajiem nagiem.

Kad vislabāk izmantot Japānas manikīru?

Ja nagi pēc mākslīgo nagu noņemšanas vai gēllakas lietošanas ir kritiskā stāvoklī, jau pēc vienas Japānas manikīra procedūras tie izskatīsies nesalīdzināmi labāk – tie kļūst spīdīgi, atgūst veselīgu krāsu un kļūst stiprāki. Tev nav jāuztraucas, kad nagi pēc gēllaku/gēla lietošanas ir tik sabojāti, ka jums ir bail rādīt tos sabiedrībā. Efekts būs redzams jau pēc pirmās lietošanas reizes.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki šodien 13:56

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl