Komentāri
“Japānas manikīrs” – sapnis par veseliem un stipriem nagiem ir piepildījies!

  Japānas manikīrs nepieciešams sievietēm, kuras vēlas uzturēt nagus veselīgus. Šis manikīrs ir īpašs ar to, ka tas stimulē nagu augšanu. Tas aizpilda sašķēlušos nagus, un nags iegūst jaunu dzīvību.

P.Shine ir profesionālais komplekts nagu plātnes kopšanai. Lietojot šo nagu kosmētiku, padarīsi nagus veselīgākus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc P.Shine Japānas manikīra lietošanas nagi kļūst skaisti, mirdzoši, veselīgi un spēcīgi.

Komplektā:

Briežādas pulieri 2 gab.

Pasta nagu barošanai

Pūderis nagu spodrināšanai

Abrazīvas vīlītes 3 gab.

Zamša drāniņa un pušeris

Ja tavi nagi pēc gēllaku/gēla lietošanas ir kļuvuši trausli, vāji, sašķēlušies, tad Japānas manikīrs piešķirs nagiem jaunu dzīvi.

Tie būs veselāki un mirdzošāki jau pēc pirmās lietošanas reizes. Komplekts pietiek līdz 250 lietošanas reizēm!

Kam ir piemērots P.Shine Japānas manikīrs?

Japānas manikīrs ir ideāli piemērots trausliem, sašķeltiem nagiem.

Japānas manikīrs ir absolūti dabīgs, un tā sastāvā nav ķīmisku vielu. Tas radies un attīstījies, pamatojoties uz senām nagu kopšanas procedūrām un Japānas aristokrātijas tradīcijām.

Galvenās Japānas manikīra sastāvdaļas:

Galvenā Japānas manikīra sastāvdaļa ir bišu vasks, kuru ieklājot, naga plātnes šķiedrās, tiek atjaunots dabīgā naga skaistums un mirdzums. Bišu vasks ir bioloģiski aktīvs produkts, kam piemīt dziedinošas īpašības. Tas uzlabo ādas un naga vitalitāti, novērš dekoratīvās kosmētiskas līdzekļu negatīvo ietekmi, kā arī atjauno naga struktūru pēc mākslīgajiem nagiem.

Kad vislabāk izmantot Japānas manikīru?

Ja nagi pēc mākslīgo nagu noņemšanas vai gēllakas lietošanas ir kritiskā stāvoklī, jau pēc vienas Japānas manikīra procedūras tie izskatīsies nesalīdzināmi labāk – tie kļūst spīdīgi, atgūst veselīgu krāsu un kļūst stiprāki. Tev nav jāuztraucas, kad nagi pēc gēllaku/gēla lietošanas ir tik sabojāti, ka jums ir bail rādīt tos sabiedrībā. Efekts būs redzams jau pēc pirmās lietošanas reizes.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl