Komentāri
“Japānas manikīrs” – sapnis par veseliem un stipriem nagiem ir piepildījies!

  Japānas manikīrs nepieciešams sievietēm, kuras vēlas uzturēt nagus veselīgus. Šis manikīrs ir īpašs ar to, ka tas stimulē nagu augšanu. Tas aizpilda sašķēlušos nagus, un nags iegūst jaunu dzīvību.

P.Shine ir profesionālais komplekts nagu plātnes kopšanai. Lietojot šo nagu kosmētiku, padarīsi nagus veselīgākus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc P.Shine Japānas manikīra lietošanas nagi kļūst skaisti, mirdzoši, veselīgi un spēcīgi.

Komplektā:

Briežādas pulieri 2 gab.

Pasta nagu barošanai

Pūderis nagu spodrināšanai

Abrazīvas vīlītes 3 gab.

Zamša drāniņa un pušeris

Ja tavi nagi pēc gēllaku/gēla lietošanas ir kļuvuši trausli, vāji, sašķēlušies, tad Japānas manikīrs piešķirs nagiem jaunu dzīvi.

Tie būs veselāki un mirdzošāki jau pēc pirmās lietošanas reizes. Komplekts pietiek līdz 250 lietošanas reizēm!

Kam ir piemērots P.Shine Japānas manikīrs?

Japānas manikīrs ir ideāli piemērots trausliem, sašķeltiem nagiem.

Japānas manikīrs ir absolūti dabīgs, un tā sastāvā nav ķīmisku vielu. Tas radies un attīstījies, pamatojoties uz senām nagu kopšanas procedūrām un Japānas aristokrātijas tradīcijām.

Galvenās Japānas manikīra sastāvdaļas:

Galvenā Japānas manikīra sastāvdaļa ir bišu vasks, kuru ieklājot, naga plātnes šķiedrās, tiek atjaunots dabīgā naga skaistums un mirdzums. Bišu vasks ir bioloģiski aktīvs produkts, kam piemīt dziedinošas īpašības. Tas uzlabo ādas un naga vitalitāti, novērš dekoratīvās kosmētiskas līdzekļu negatīvo ietekmi, kā arī atjauno naga struktūru pēc mākslīgajiem nagiem.

Kad vislabāk izmantot Japānas manikīru?

Ja nagi pēc mākslīgo nagu noņemšanas vai gēllakas lietošanas ir kritiskā stāvoklī, jau pēc vienas Japānas manikīra procedūras tie izskatīsies nesalīdzināmi labāk – tie kļūst spīdīgi, atgūst veselīgu krāsu un kļūst stiprāki. Tev nav jāuztraucas, kad nagi pēc gēllaku/gēla lietošanas ir tik sabojāti, ka jums ir bail rādīt tos sabiedrībā. Efekts būs redzams jau pēc pirmās lietošanas reizes.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl