Komentāri

Šovakar šovā Izklausies redzēts dziedātājs Jānis Auzāns iejūtas grupas Blondie solistes Debijas Harija (Debbie Harry) tēlā. Blondi mati, augstpapēžu kurpes, kleita ar pamatīgu šķēlumu – Jānis Auzāns atzīst, ka Debija līdz šim bijusi viņa lielākais izaicinājums šovā.

Vēl nekad dzīvē neizmēģināts šovakar Jānim esot viss – sākot no kurpēm uz 15 cm augsta papēža un beidzot ar dziedāšanu falsetā, kas ir ļoti grūti un sarežģīti. Šova skatītāji un žūrija labi atceras Jāņa precīzi atveidoto Eduardu Rozenštrauhu. Dziedātājs apgalvo, ka Rozenštrauha tēlā ir bijis daudz vieglāk iejusties, jo uz sejas bija maska, aiz kuras var paslēpties. ”Toties, lai būtu sieviete – ne tikai nav aiz kā noslēpties, vēl ir jānodzen visas spalvas. Kā uzvilkt zeķbikses parādīja stilistes, ar to tiku galā, bet tomēr visa šī situācija diezgan pamatīgi “sita pa pašapziņu”,” saka Jānis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO. Kā Jānis pārtapa par Debiju

Protams, šovā ir noteikumi, kas jāievēro, – vienu reizi obligāti jāiejūtas pretējā dzimuma tēlā, taču vēl kādreiz “pilnīgi brīvprātīgi” Auzāns noteikti nepiekritīšot attēlot sievieti.
Atraisītās, sievišķīgās kustības Jānis ir apguvis pats, tikai nedaudz saņemot palīdzību “no malas”. Gatavojot jaunu priekšnesumu, viņš daudz nedomā par uzvaru, bet izbauda šo vienreizējo procesu, kuram līdzīgs dzīvē var arī vairs nebūt. Taču nenoliedzami, ka saņemt no žūrijas, kolēģiem un skatītājiem atzinību ir ļoti patīkami.

Krāsojot Jānim skropstas, stiliste Una Bernatocviča slavē Jāni par varonību, jo parasti pat sievietes nevarot izturēt, ka kāds cits krāso viņām skropstas, jo tad uzreiz asarojot acis. Auzāns izturas tā, it kā katru dienu pārģērbtos par sievieti.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl