Jānis Auzāns: Visu vakaru būt kā sievietei pamatīgi sit pa pašapziņu

Komentāri

Šovakar šovā Izklausies redzēts dziedātājs Jānis Auzāns iejūtas grupas Blondie solistes Debijas Harija (Debbie Harry) tēlā. Blondi mati, augstpapēžu kurpes, kleita ar pamatīgu šķēlumu – Jānis Auzāns atzīst, ka Debija līdz šim bijusi viņa lielākais izaicinājums šovā.

Vēl nekad dzīvē neizmēģināts šovakar Jānim esot viss – sākot no kurpēm uz 15 cm augsta papēža un beidzot ar dziedāšanu falsetā, kas ir ļoti grūti un sarežģīti. Šova skatītāji un žūrija labi atceras Jāņa precīzi atveidoto Eduardu Rozenštrauhu. Dziedātājs apgalvo, ka Rozenštrauha tēlā ir bijis daudz vieglāk iejusties, jo uz sejas bija maska, aiz kuras var paslēpties. ”Toties, lai būtu sieviete – ne tikai nav aiz kā noslēpties, vēl ir jānodzen visas spalvas. Kā uzvilkt zeķbikses parādīja stilistes, ar to tiku galā, bet tomēr visa šī situācija diezgan pamatīgi “sita pa pašapziņu”,” saka Jānis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO. Kā Jānis pārtapa par Debiju

Protams, šovā ir noteikumi, kas jāievēro, – vienu reizi obligāti jāiejūtas pretējā dzimuma tēlā, taču vēl kādreiz “pilnīgi brīvprātīgi” Auzāns noteikti nepiekritīšot attēlot sievieti.
Atraisītās, sievišķīgās kustības Jānis ir apguvis pats, tikai nedaudz saņemot palīdzību “no malas”. Gatavojot jaunu priekšnesumu, viņš daudz nedomā par uzvaru, bet izbauda šo vienreizējo procesu, kuram līdzīgs dzīvē var arī vairs nebūt. Taču nenoliedzami, ka saņemt no žūrijas, kolēģiem un skatītājiem atzinību ir ļoti patīkami.

Krāsojot Jānim skropstas, stiliste Una Bernatocviča slavē Jāni par varonību, jo parasti pat sievietes nevarot izturēt, ka kāds cits krāso viņām skropstas, jo tad uzreiz asarojot acis. Auzāns izturas tā, it kā katru dienu pārģērbtos par sievieti.

Skaties video:

Lasi vēl