Komentāri
Jākaļ dzelzs, kamēr karsta! Uz Konrāda jaunās draudzenes lomu aktrises piesakās konkursā
Foto: publicitātes foto

Šodien seriāla Viņas melo labāk skatītāji būs redzējuši jau  pirmās četras jaunās sezonas sērijas. Jāteic, ka šis apstāklis nav palicis bez sekām un pirmo sēriju satura vēsmas ir ietekmējušas konkursu Viņas melo labāk meklē aktrisi.

Jau pirmajā sērijā noskaidrojās, ka Konrāds ir palicis viens un …nelaimīgs. Cītīgākie seriāla Viņas melo labāk skatītāji, zinot Konrāda un Jolantas mīlestības vēsturi, noteikti saprot, ka “ar kurvīti palikušajam” Konrādam būs grūti tagad atrast savas mīļotās vietā kādu citu….. Tomēr skaidrs ir arī tas, ka pievilcīgi vīrieši seriālos nemēdz palikt vieni….

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tādēļ  nav nekāds brīnums, ka konkurss Viņas melo labāk meklē aktrisi sāk saņemt pieteikumus tieši uz Konrāda jaunās draudzenes lomu..

Viena no kandidātēm pat ir risinājusi sižeta pavērsienu, proti – viņa varētu būt Konrāda psihoterapeite, ar kuru vēlāk pacientam izveidojas romantiskas attiecības, bet otra sola beidzot Konrādu padarīt “par īstu vīrieti”.

Vēl kāda konkursa dalībniece vēlas būt Konrāda draudzene, jo “Viņš ir mans mīļākais aktieris…”

Taču īsi un konkrēti ir norādījusi kāda cita Konrāda draudzenes lomas kandidāte: “Gribētu Konrāda jaunās draudzenes lomu, tāpēc, ka tā būtu galvenā loma.”

Foto: Konrāds un viņa iespējamās jaunās draudzenes

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl