Jākaļ dzelzs, kamēr karsta! Uz Konrāda jaunās draudzenes lomu aktrises piesakās konkursā

Komentāri
Jākaļ dzelzs, kamēr karsta! Uz Konrāda jaunās draudzenes lomu aktrises piesakās konkursā
Foto: publicitātes foto

Šodien seriāla Viņas melo labāk skatītāji būs redzējuši jau  pirmās četras jaunās sezonas sērijas. Jāteic, ka šis apstāklis nav palicis bez sekām un pirmo sēriju satura vēsmas ir ietekmējušas konkursu Viņas melo labāk meklē aktrisi.

Jau pirmajā sērijā noskaidrojās, ka Konrāds ir palicis viens un …nelaimīgs. Cītīgākie seriāla Viņas melo labāk skatītāji, zinot Konrāda un Jolantas mīlestības vēsturi, noteikti saprot, ka “ar kurvīti palikušajam” Konrādam būs grūti tagad atrast savas mīļotās vietā kādu citu….. Tomēr skaidrs ir arī tas, ka pievilcīgi vīrieši seriālos nemēdz palikt vieni….

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tādēļ  nav nekāds brīnums, ka konkurss Viņas melo labāk meklē aktrisi sāk saņemt pieteikumus tieši uz Konrāda jaunās draudzenes lomu..

Viena no kandidātēm pat ir risinājusi sižeta pavērsienu, proti – viņa varētu būt Konrāda psihoterapeite, ar kuru vēlāk pacientam izveidojas romantiskas attiecības, bet otra sola beidzot Konrādu padarīt “par īstu vīrieti”.

Vēl kāda konkursa dalībniece vēlas būt Konrāda draudzene, jo “Viņš ir mans mīļākais aktieris…”

Taču īsi un konkrēti ir norādījusi kāda cita Konrāda draudzenes lomas kandidāte: “Gribētu Konrāda jaunās draudzenes lomu, tāpēc, ka tā būtu galvenā loma.”

Foto: Konrāds un viņa iespējamās jaunās draudzenes

Lasi vēl