Jāiet uz ballīti, bet aizmirsi izmazgāt mīļākos džinsus? Šeit Tev padoms ātrai apģērba atsvaidzināšanai!

Komentāri
Jāiet uz ballīti, bet aizmirsi izmazgāt mīļākos džinsus? Šeit Tev padoms ātrai apģērba atsvaidzināšanai!
Pixabay

Vai arī tev ir pazīstama sajūta, kad 30 minūtes pirms iziešanas esi izplānojusi, ko vilksi mugurā, taču secini, ka krekliņš vai džinsi atrodas netīrās veļas groza pašā apakšā? Protams, vienmēr nepieciešams laikus mazgāt veļu veļas mašīnā, un tad šādu problēmu nebūs, taču dažkārt tam vienkārši nav sanācis laika un ir nepārvarama vēlme vēl pēdējo reizi pirms mazgāšanas uzvilkt tieši to apģērbu, kas jau ir veļas grozā. Te glābiņš būs tvaika funkcija veļas mašīnā, kas palīdzēs ātri atsvaidzināt apģērbu, taču, ja tādas funkcijas tavā ierīcē nav, padalīšos ar mazo noslēpumu, kas dažu minūšu laikā palīdzēs atsvaidzināt apģērbu vēl vienai vilkšanas reizei pirms mazgāšanas.

Solis nr. 1: iztīriet traipus, ja tādi ir

Sākumā no apģērba jāiztīra traipi, ja tādi ir. Centies apģērbu nesaslapināt pavisam un strādā tikai ar to apģērba vietu, kura ir netīra. Šeit derēs tavs traipu noņēmējs – uzklāj tīrīšanas līdzekli uz netīruma un tīri ar mitru lupatiņu, līdz traips pazūd.

Solis nr. 2: atsvaidziniet apģērbu

Tālāk apsmidzini visu apģērbu ar auduma atsvaidzinātāju. Tie, protams, pieejami visdažādākie, taču, kas ir pavisam lieliski, – tādu pēc savām vēlmēm vari pagatavot pati. Par to vienā no punktiem lasi šeit!

Noteikti neizmanto smaržas, kas nav paredzētas lietošanai tieši uz auduma, jo tās, tieši otrādi, padarīs apģērbu mazāk svaigu.

Solis nr. 3: izžāvējiet apģērbu

Liec apģērba gabalu kopā ar tīru dvielīti veļas žāvētājā uz 10 minūtēm. Dvielītis palīdzēs absorbēt mitrumu. Ja mājās veļas žāvētāja nav, vari mēģināt izlīdzēties ar fēnu.

Solis nr. 4: baudi atsvaidzināto apģērbu

Ļauj apģērbam nedaudz izvēdināties, un pēc brīža tavs atsvaidzinātais apģērba gabals būs gatavs vilkšanai mugurā. Nākamreiz gan atceries laikus to izmazgāt veļas mašīnā.

Tavas domas!?

Vai arī tev ir kāds triks ātrai apģērba atsvaidzināšanai? Ir dzirdēts par džinsu likšanu saldētavā – vai tas ir izmēģināts? Dalies ar savu pieredzi komentāros zemāk!

Uzzini vairāk www.electrolux.lv