Komentāri
Ja vīrietis labi dejo, būs labs mīlnieks? Latvietes atklāj patiesību!

Esam dzirdējušas un lasījušas neskaitāmus rakstus par to, pēc kādām pazīmēm var noteikt, vai puisis ir labs mīlnieks gultā. TV3 jaunā šova meitenes portālam atklāj savas domas, par vīriešu ķermeni un kustībām.

TV3 jaunā šova meitenes portālam Skaties.lv atklāj, vai pēc vīriešu dejotprasmes var novērtēt viņu sagatavotību gultā. Dažas no meitenēm nebaidījās un atklāti teica, ka tā ir taisnība, jo, ja vīrietis prot iekustināt gurnus, tad arī viņa fiziskajai sagatavotībai gultā nebūtu jābūt problēmām. Meitenes secina, ka kustības, kādas viņš izmanto klubiņos, būs arī labi zināmas gultā. Ja viņš aktīvi dejo un izklaidē meitenes, tad arī tikpat aktīvs viņš varētu būt gultā, iepriecinot kādu sievieti. Ja vīrietis prot savaldīt savu ķermeni uz deju plača, tas norāda, ka gultā puisis pratīs darīt lietas, kas viņam ir jādara.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Savukārt lielāka daļa meiteņu apgalvoja, ka pēc vīrieša dejošanas stila nevar noteikt viņa iekšējā mīlnieka prasmes, jo tās esot divas dažādas lietas, kuras nevarot salīdzināt. Lai arī nav šaubu, ka vīriešiem nav prātā tikai dejošana, ir arī tādi vīrieši, kuri meklē savu īsto un vienīgo. Vai tu piekrīti, ka vīriešus var “nolasīt” pēc ķermeņa kustībām?

Vai tu piekrīti, ka vīriešus var nolasīt pēc ķermeņa kustībām?

Rezultāti:
56%

44%

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Lasi vēl