1 komentārs

Kādu laiku atpakaļ internetu pāršalca ziņa, ka mūsu pašu Anglijā dzīvojošais latvietis, komiķis Gatis Kandis piedalās vienā no populārākajiem britu šoviem “Britains got talent”, kurā ieguvis titulu “smieklīgākais nesmieklīgākais komiķis”.

Gatis Kandis pie pirmās slavas neapstājās un turpināja izklaidēt interneta lietotājus ar smieklīgiem un ne tik smieklīgiem jokiem savā video blogā sociālajā tīklā “Facebook”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nu Gatis atkal ir slavas virsotnē un publicējis video, kurā rāda, kā savaldzināt meitenes ar savu gaitu. Kā atzīst pats komiķis, ja tu sāksi iet kā viņš, meitenes pašas no sevis lips klāt.

Video

Bet Gata šarmantā gaita nav vienīgais, kas piesaista meitenes. Lūk, pazīmes, ka esi saticis savu īsto un vienīgo!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl