Ja smejies: hi-hi, noteikti kaut ko slēp. Ha-ha, esi sirsnīga. Smiekli norāda uz rakstura plusiem un mīnusiem

Pievienot komentāru
Ja smejies: hi-hi, noteikti kaut ko slēp. Ha-ha, esi sirsnīga. Smiekli norāda uz rakstura plusiem un mīnusiem
FOTO; anthony kelly, Flickr.com

Tu esi labi audzināta meitene. Tādēļ mamma un omīte tev droši vien nereti ir aizrādījušas, ka nav glīti ne ķiķināt, ne arī ”zviegt kā zirgam”. Meitenes smiekliem esot jāskan kā zvaniņam. Nav gan! Tieši tāpat kā roku līnijas katram ir citādākas, tā arī smiekli apliecina cilvēka individualitāti. Ne velti saka, – pirms ar kādu grasies uzsākt nopietnas attiecības (vienalga – romantiskas vai lietišķas), izstāsti viņam anekdoti un paklausies, kā skan viņa smiekli.

Ha-ha-ha

Ja cilvēks smejas šādi, tas nozīmē, ka viņš pret tevi ir atklāts un sirsnīgs.

Hi-hi-hi

Smējēja vai smējējs kaut ko slēpj. Iespējams, viņš ir viltīgs un divkosīgs. Vai arī nav pārliecināts par sevi.

He-he-he

Šāds smējējs ir skaudīgs un bezkaunīgs.

Ho-ho-ho

Šādi smejas ne tikai Ziemassvētku vecītis, kad brauc savā ziemeļbriežu pajūgā. Tādi smiekli ir trokšņainam, emocionālam un mainīga garastāvokļa cilvēkam.

Daiļrunīgā mīmika

Arī cilvēka mīmika smejoties par viņu pastāsta ļoti daudz. Ja tu, smejoties atliec galvu, tad tu uzticies cilvēkiem. Ja smejies, bet muti aizsedz ar roku, tas nozīmē, ka esi kautrīga. Ja, smejoties rauc degunu, – esi viltīga. Ja smejies skaļi, plati atvērtu muti, tad tev patīk apkārtējo uzmanība.
Labi, ka smaidīgiem dzīvnieciņiem mēs nemeklējam, kas viņiem “aiz ādas”, bet vienkārši priecājamies. Aplūko galeriju un pasmaidi!