Komentāri
Ja smejies: hi-hi, noteikti kaut ko slēp. Ha-ha, esi sirsnīga. Smiekli norāda uz rakstura plusiem un mīnusiem
FOTO; anthony kelly, Flickr.com

Tu esi labi audzināta meitene. Tādēļ mamma un omīte tev droši vien nereti ir aizrādījušas, ka nav glīti ne ķiķināt, ne arī ”zviegt kā zirgam”. Meitenes smiekliem esot jāskan kā zvaniņam. Nav gan! Tieši tāpat kā roku līnijas katram ir citādākas, tā arī smiekli apliecina cilvēka individualitāti. Ne velti saka, – pirms ar kādu grasies uzsākt nopietnas attiecības (vienalga – romantiskas vai lietišķas), izstāsti viņam anekdoti un paklausies, kā skan viņa smiekli.

Ha-ha-ha

Ja cilvēks smejas šādi, tas nozīmē, ka viņš pret tevi ir atklāts un sirsnīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Hi-hi-hi

Smējēja vai smējējs kaut ko slēpj. Iespējams, viņš ir viltīgs un divkosīgs. Vai arī nav pārliecināts par sevi.

He-he-he

Šāds smējējs ir skaudīgs un bezkaunīgs.

Ho-ho-ho

Šādi smejas ne tikai Ziemassvētku vecītis, kad brauc savā ziemeļbriežu pajūgā. Tādi smiekli ir trokšņainam, emocionālam un mainīga garastāvokļa cilvēkam.

Daiļrunīgā mīmika

Arī cilvēka mīmika smejoties par viņu pastāsta ļoti daudz. Ja tu, smejoties atliec galvu, tad tu uzticies cilvēkiem. Ja smejies, bet muti aizsedz ar roku, tas nozīmē, ka esi kautrīga. Ja, smejoties rauc degunu, – esi viltīga. Ja smejies skaļi, plati atvērtu muti, tad tev patīk apkārtējo uzmanība.
Labi, ka smaidīgiem dzīvnieciņiem mēs nemeklējam, kas viņiem “aiz ādas”, bet vienkārši priecājamies. Aplūko galeriju un pasmaidi!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl