Ja atbrīvosies no šīm trim lietām, tev dzīvot būs daudz vieglāk

4 komentāri
Ja atbrīvosies no šīm trim lietām, tev dzīvot būs daudz vieglāk
Foto: freeimages.com

Var gadīties, ka tev ir mājīga, skaista māja, bet tu jūties tajā nomākta, tevi burtiski kas neizskaidrojams smacē nost. Pat tikko veiktais remonts nepalīdz…Ķīnieši uzskata, ka tas ir enerģētiski piesārņotas telpas rezultāts, kas ietekmē visu gan mājas atmosfēru,gan tavu labsajūtu. Rezultātā tu izjūti apātiju un vienaldzību pret visu. Ja vēlies atbrīvoties no negatīvās enerģijas savā mājā, nekavējoties izmet šīs trīs lietas. 

Mākslīgie ziedi

Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Mākslīgie ziedi – miruši ziedi. Tie, kā nekas cits nomāc tavas mājas gaisotni. Ne velti ir tautas, kas mākslīgos ziedus nes uz kapiem, jo – dzīviem cilvēkiem – dzīvi ziedi, mirušiem – nedzīvi. Pat vissmalkāk izstrādātos mākslīgo ziedu pušķus nekavējoši “lidini” laukā un ieliec vāzē kādus krāšņus rudens ziedus. Pat visparastākā īstā puķe puķupodā mājās izplata dzīvības enerģiju.

Foto

Saplēsti, ieplīsuši  trauki

Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Neturiet mājās ieplaisājušus šķīvjus vai krūzītes ar noplīsušu osiņu. Lai arī skaistā kafijas tasīte, kurai netīšām izsiti maliņā nelielu robu, ir piemiņa no tavas krustmātes, bez žēlastības – ārā. Tam nav nozīmes, ka trauki nav tik bojāti, lai caur plaisām tecētu ārā tēja vai zupa. Ķīnieši uzskata, ka ieplīsuši trauki ir vislielākie negatīvās enerģijas “ražotāji” mājā un virtuvē. Jau izsenis trauki ir labklājības un bagātības simbols. Ja tie būs ieplīsuši, tas nozīmē plaisas un robus mājas saimnieku labklājībā. Iegādājies un turi mājās tikai skaistus traukus, tie tev atnesīs laimi un labklājību!

Vecas drēbes un apavi

Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Vecus apavus, apģērbu, kas novalkāts un vairs neder, nav jāglabā ar domu, ka var noderēt kartupeļu talkā vai braucot sēņojot. Ja žēl izmest virsjaku, kas vēl ir “tīri laba”, tikai vīram vairs neder, atdod to bezpajumtniekiem vai aiznes uz kādu labdarības organizāciju. Tad šīs lietas darīs labu gan tev, gan tiem, kuriem tās noder. Ķīnieši, starp citu, uzskata,  – ja ļoti vēlies iegūt kaut ko jaunu, pēc iespējas ātrāk atbrīvojies no vecā! Ja gribi šoziem jaunu mēteli, tad veco ir pēdējais laiks izmest.

4 komentāri