Komentāri
Jā, arī tev tāda ir… Kāpēc mums no rītiem ir slikta elpa?

Slikta elpa liek citiem aprunāt tevi aiz muguras, kā arī pazaudēt kontaktu ar cilvēkiem. Kurš gan grib sarunāties ar kādu, kuram nepārtraukti smird elpa? Kā pasargāt sevi no sliktas elpas un kāpēc tieši no rīta tā ir tik slikta?

Neviens nav pasargāts no rīta elpas, jo ikvienam no mums mutē ir miljoniem baktēriju. Kad aizmiegam, mūsu mutes kļūst sausas un tajā ir pavisam nedaudz siekalu. Tieši siekalas ir tās, kas palīdz cīnīties ar baktērijām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai maksimāli izvairītos no sliktas elpas, ieteicams iepriekšējā vakarā izmazgāt zobus, kā arī skalot tos ar speciāliem mutes skalošanas līdzekļiem.

Tāpat iesaka izmantot “skrāpīti”, ar kuru likvidēt maksimāli daudz baktēriju no mēles.

Ja iepriekšējā vakarā esi ēdis asus ēdienus, ķiplokus vai sīpolus, sliktu elpu var likvidēt, apēdot ābolu vai košļājot svaigas piparmētru lapas. Jā, arī košļene der, tomēr tajā ir kalorijas, kas nenāk mums par labu!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl