Izvēlies balto un smaragda zaļo! ”Karstākās” grima tendences Jaungada ballei

0 Komentāru
Izvēlies balto un smaragda zaļo! ”Karstākās” grima tendences Jaungada ballei
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Mierpilnais Ziemassvētku laiks ir pagājis, laiks meklēt košu lūpukrāsu un posties Jaungada ballītei! Kādus toņus izvēlēties, lai gada nogales ballēs būtu pati satriecošākā un modīgākā, iesaka slavenību iecienītā grima māksliniece Kristīne Pavlovska.

‘’Šogad modē viss, kas mirdz, un košas lūpas! Košas lūpas gan vienmēr bijušas aktuālas, lai gan latviešu sievietes pārsvarā baidās no košām lūpām,’’ tā Kristīne. Ja kādu laiku topā bija matētas lūpas, nu atkal aktuāls spīdums.

‘’Vajag atcerēties, ka akcentu liekam vai nu uz acīm vai lūpām, izņemot īpašus gadījumus,” zelta likumu atcerēties atgādina Kristīne.

Veidojot acu grimu, savukārt ļoti aktuāli būs izvēlēties zaļo krāsu – gada izskaņas stilīgākais tonis ir smaragda zaļais. Kā arī – nepelnīti aizmirstais baltais.

‘’Tā kā nākamais gads ir baltās pelītes vai žurciņas, veidojot grimu gada nogales svētkiem, iesaku paspēlēties ar balto krāsu. Piemēram, melna acu lainera vietā paspēlēties ar balto.

Nevajag baidīties no eksperimentiem. Jāatceras, ka ir daudz krāsu, un sapludinot tās kopā, var dabūt lielisku efektu. Nevajag aprobežoties ar melno un pelēko, baidīties no krāsām, īpaši rudenī un ziemā, kad apkārt viss ir pelēks un drūms.

Mēs, latvieši, baidāmies no krāsām, bet nevajadzētu. Tāpat ar lūpām. Visām piestāv košas lūpas, tikai jāatrod savu toni,’’ pamāca Kristīne.

Ko darīt ar matiem? Par stilīgākajām frizūrām lasi TE!

Viņa iesaka nebaidīties un izmēģināt veikalā pieejamos lūpu krāsu paraudziņus. Aizej, nokrāso lūpas kādā sev neierastā tonī, pastaigā un paskaties, kā jūties!

Bet, ja vēlies uz svētku pasākumu palutināt sevi ar profesionāļa veidotu grimu, droši sazinies ar Kristīni TE!
0 Komentāru