Izvēlēta Latvijas skaistākā precētā skaistule! Par karalieni kronēta Lita Blūma

13 komentāri
Izvēlēta Latvijas skaistākā precētā skaistule! Par karalieni kronēta Lita Blūma
PUBLICITĀTES FOTO

17. septembrī ”VEF Kultūras pilī” norisinājās skaistumkonkursa ”Mrs.Latvija” 2019. gada fināls. Par skaistāko Latvijas precēto dāmu tika kronēta Lita Blūma no Jēkabpils!

Skaistules demonstrēja savu versiju par nacionālajiem tērpiem. Ikvienai lēdijai bija savs redzējums par nacionālo tērpu un reģionu tautastērpi tika interpretēti dažādās versijās. Dažas dāmas vairāk pieturējās pie nacionālā motīva, citas izmantoja pāris tautiskus motīvus savās kleitiņās.

Lielāko sajūsmu skatītājos izraisīja dāmu defilēšana peldkostīmos. Vairākas dalībnieces demonstrēja savus ķermeņus miniatūros bikini, citas izvēlējās palikt noslēpumainas, tērpjoties kopīgajos peldkostīmos, vai piesedzoties ar lakatiņiem.

Noslēdzošais dāmu iznāciens bija greznās vakarkleitās. Ikvienai skaistulei bija iespēja nodemonstrēt savu grāciju, sievišķību un eleganci.

Talantīgākās skaistules varēja izrādīt arī savus talantus, Dālija Gaile, kopā ar fitnesa treneri Aivaru Visocki demonstrēja savas formas bikini fitnesa izgājienā, Jeļena Jurjeva uzkurināja publiku ar vēderdejām, toties Laima Samiņa izpildīja emocionālu dziesmu.

Kā viesi uzstājās arī karsējmeitenes, deju grupas ”Pro X” dejotājas, bet ar muzikālu priekšnesumu dāmas aplaimoja Alekss Silvērs.

Vakara vadītāja ādā, kā jau ierasts, iejutās dziedātājs Roberto Meloni.

Dalībniecēm kroņus un lentes pasniedza jau kronētas skaistumkaralienes – Sigita Cīrule, Marina Grosa, Tatjana Mackeviča, Jolanta Aleksāne un Oksana Gorskaja.

Titulu sadalījums:

”Mrs.Latvija 2019” – Lita Blūma.
”Mrs.Latvija 2019” 1 vice – Luiza Romanova.
”Mrs.Latvija 2019” 2 vice – Kristīne Bērziņa.
”Mrs.Latvija 2019” 3 vice – Sabrina Lase.
”Mrs.Latvija 2019” Labdarība – Elīna Liepa.
”Mrs.Latvija 2019” Talants – Jeļena Jurjeva.
”Mrs.Latvija 2019” ”Martas balle” – Nataļja Ševeļova.
”Mrs.Latvija 2019” Skatītāju simpātija – Kristīne Krišjāne.
”Mrs.Latvija 2019” Skaties.lv simpātija – Kristīne Mirzahanjana.

Pēc uzvarētāja paziņošanas konkursa rīkotāja Kristīne Lindenblate teica svinīgu uzrunu un aicināja ikvienu viesi doties uz skatuvi, sveikt karalienes un iemūžināt lielisko notikumu fotogrāfijās!

Aplūko skaistās pasākuma fotogrāfijas, varbūt tās tevi iedvesmos pieteikties ”Mrs.Latvija” 2020.gada konkursam!