Izveido pati! Attīstoša grāmatiņa tavam mazulim

1 komentārs

Mūsdienās veikalā ir iespējams iegādāties teju visu. Bet kas varbūt labāks – ar pašas rokām pagatavot savam mazulim attīstošu grāmatiņu.

Sniedzam ieskatu, kā pagatavot attīstošu grāmatiņu mazulim. Bērns savos pirmajos dzīves gados aug un attīstās ļoti strauji. Tāpēc vecākiem ir jāpiedāvā savam mazulim dažādas iespējas izpētīt un iepazīt šo pasauli. Lai tas notiktu, bērns izmanto visus savus maņas orgānus – redzi, dzirdi un arī tausti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Attīstošā grāmatiņa ir lielisks veids, lai paplašinātu mazuļa redzesloku, palīdzētu apgūt krāsas, formas, burtus, kā arī trenēt uzmanību un pacietību. Caur spēlēšanos bērns sevi attīsta uz nākotni, attīsta radošumu, darbina savus pirkstiņus, kas veicina smadzeņu darbību. Lai pagatavotu attīstošu grāmatu savam mazulim, nav jābūt māksliniecei. Tas ir pavisam vienkārši, un arī tev tas noteikti ir jāizmēģina. Kā to darīt, skaties video.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl