Izskaloto smadzeņu paaudze: skarbā patiesība aiz Instagram attēliem

Komentāri
Izskaloto smadzeņu paaudze: skarbā patiesība aiz Instagram attēliem

18 gadus vecā interneta sensācija Esena O’Nīla (Essena O’Neill) pelna, esot modes biznesā vietnē Instagram. Viņai ir 724 tūkstoši sekotāju, kas ar katru dienu aug. Katrai fotogrāfijai viņa nomainīja virsrakstus, lai atklātu patiesību, kas slēpjas aiz katras fotogrāfijas. Skarbi, bet patiesi.

Pavisam nesen austrāliešu modele no Instagram konta izdzēsa vismaz 2000 fotogrāfiju, nomainot savu vārdu uz “Sociālie tīkli nav realitāte” (Social Media Is Not Real Life). Jaunā sieviete atzīst, ka visus tīņa gadus pavadījusi, esot atkarīga no sociālajiem tīkliem, sociālā statusa, sociālās pieņemšanas. Pie savām fotogrāfijām viņa rakstīja: “Man ir daudz piņņu, šī ir bieza kosmētikas kārta. Es smaidu, jo man šķita, ka izskatos labi.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šī nav realitāte. Es uzņēmu vismaz 100 fotogrāfijas, lai atrastu vienu, kurā mans vēders izskatās labi. Es tajā dienā gandrīz neēdu.”

“Par šo fotogrāfiju saņēmu vairākus tūkstošus, lai tikai reklamētu krekliņu un džinsus.”

Foto: drosmīgā Esena O’Nīla

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl