Izrotā ne tikai eglīti, bet arī savus nagus

Komentāri

Šis ir tas laiks, kad varam jūsmot un pucēties tā, lai visiem acis mirdz. Ziemassvētkos varam palutināt savas rokas ar spīdumiem un košām nagu lakas krāsām. Ziemeļbrieži, Ziemassvētku vecīši un dāvanas ir populārākie nagu dizaini, ko varam uzgleznot.

Tuvojoties svētkiem, par iecienītākajām krāsām tiek uzskatītas zelta, sarkanā un zaļā krāsa. Visas šīs krāsas varam izmantot ne tikai, lai iegādātos Ziemassvētkiem veltītu tērpu, bet arī lai parūpētos par mūsu skaistajām rokām un to rotu – nagu dizainu. Ir daudz dažādu veidu, kā smelties Ziemassvētku iedvesmu un izgreznot savus nagus tiem veltītā svētku tēmā. Sarkans fons, zaļa eglīte, zelta dāvana. Apskati video un fotogaleriju, smelies idejas un izmēģini jau tagad, lai pirms svētku lielās steigas būtu gatava, kuru no Ziemassvētku tematikas dizainiem izvēlēsies redzēt uz saviem nagiem. Esi tikpat grezna, kā tava Ziemassvētku eglīte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sniegpārsliņu dizains

Dāvanu dizains

Ziemassvētku klasiskās krāsas – sarkans un zelts

Ziemassvētku tematika – ziemeļbrieži, salaveči, eglītes

Zila Ziemassvētku eglīte

Sniegots mežs

Ziemassvētku zvaigznes

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl