Izraudzītas 15 šā gada Latvijas iedvesmojošākās vecmāmiņas

Pievienot komentāru
Izraudzītas 15 šā gada Latvijas iedvesmojošākās vecmāmiņas
INGA GEDROVIČA

Noslēgušās atlases konkursam ”Vecmāmiņa 2019”. No kopā 77 pretendentēm izraudzītas 15, kuras turpinās pilnveidoties Elitas Drākes vadībā, lai 7. decembrī cīnītos par gada vecmāmiņas kroni. Skaties.lv piedāvā ieskatīties lielā piecpadsmitnieka pirmajā kopīgajā pasākumā.

Kā Skaties.lv atklāj Drāke, šogad konkursam bijusi ļoti liela atsaucība, bet visas pretendentes – ļoti šarmantas un katra ar savu ”odziņu”, tāpēc atlasīt 15 labākās nav bijis viegls uzdevums.

Tomēr tas nu ir padarīts, un dāmas sākušas ceļu uz finālu, kas ietver regulāras tikšanās, dažādas augsta ranga ekspertu konsultācijas, praktiskus treniņus sava iekšējā potenciāla atraisīšanai un ārējā spožuma atjaunošanai.

Apskati konkursantes un nobalso par savu favorīti ŠEIT!

Pirmajā kopā sanākšanā piecpadsmitnieks baudījis īpaši noderīgo modes mākslinieka Aleksandra Pavlova lekciju par to, kā ģērbties sievietēm skaistākajos gados.

”Baudījām šampanieti kā madāma Šanele, jo viņa dzer šampanieti divos gadījumos – kad ir iemīlējusies un kad nav iemīlējusies.

Pēc tam Rīgas domē notika jaunā kroņa prezentācija, un konkursantes iepazīstināja sevi ar žūriju,” stāsta Drāke.

Pēc tam kompānija ļāvusies izglītojošai ekskursijai pa Rīgu. ”Tikai divas no konkursantēm šogad ir no Rīgas, pārējās – no citām Latvijas pilsētām,” atklāj Drāke.

Konkursa lielais fināls gaidāms 7. decembrī, taču līdz tam plānā vēl daudz aktivitāšu. Skaties.lv turpinās informēt par dāmu gaitām un novēl visām veiksmi un izbaudīt lielisko pasākumu.