Izrādās, visu šo laiku smaržas esi pūtusi nepareizajā vietā!

Komentāri
Izrādās, visu šo laiku smaržas esi pūtusi nepareizajā vietā!

Sieviešu ikdienas rutīna nav iedomājama bez smaržām. Tās ne tikai var uzlabot mūsu garastāvokli, bet arī likt patīkami noelsties apkārtējiem. Kura gan no mums nav bēdājusies, ka smaržu aromāts ātri izzūd, bet tas, iespējams, ir tāpēc, ka tās esi pūtusi nepareizajā vietā!

Kamēr visas sievietes smaržas pūš aiz ausu ļipiņām, kakla un rokas pulsa, tikmēr pareizā vieta, kur smaržas būtu jāpūš, ir tava naba! Jā, tu nepārlasījies, naba ir tā vieta, kas izstaro siltumu un spēj saglabāt smaržas aromātu. Starp citu, šo nelielo viltībiņu zināja jau iepriekš aktrise Elizabete Teilore, kurai šo smaržu triku ir iemācījis tēvs. Vēl viena netipiska vieta, uz kuras droši vari pūst smaržas, ir ceļi un potītes, īpaši, ja velc atvērta tipa apavus. Staigājot aromāts vairāk izplešas. Tādēļ nākamreiz, kad esi gatava iesmaržināties, izmēģini ko nebijušu un netipisku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā atšķirt viltotas smaržas, lasi šeit.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl