Izmēram ir nozīme! Stokholmas klīnika atklāj locekļa mērīšanas ierīci

Komentāri
Izmēram ir nozīme! Stokholmas klīnika atklāj locekļa mērīšanas ierīci

Stokholmas jauniešu veselības klīnika laidusi klajā jaunāko mērierīci, kas palīdz gados jauniem vīriešiem izmērīt savu dzimumlocekli.

Klīnikas galvenā mērķauditorija ir vīrieši, kuri aktīvi nodarbojas ar seksuālo dzīvi un vidējais vecums ir aptuveni 23 gadi. Šā projekta mērķis ir piesaistīt jauno vīriešu uzmanību sava dzimumlocekļa izmēram, lai pēc tam atvieglotu prezervatīva iegādi, jo, kā zināms, arī prezervatīvus var iedalīt pēc izmēriem, un viena no lielākajām kļūdām, kādēļ, nodarbojoties ar seksu, tas pārplīst, ir nepareizi izvēlēts izmērs. Klīnika mudina testēt jaunās mērierīces, lai vīrieši zinātu sava locekļa izmēru un attiecīgi pareizi izvēlētos prezervatīvus. Prezervatīva lietošana palīdz izvairīties no seksuāli transmisīvām slimībām. Īpaši gatavotā mērierīce, kas mēra nevis locekļa garumu, bet apkārtmēru, būs pieejama no šodienas. Liela bija Stokholmas vīriešu interese, jo mērierīci savā īpašumā vēlējās iegūt jau no vakardienas.
Sievietes, būsim možas un pievērsīsim vīrieša uzmanību, pirms prezervatīva iegādes. Labāk trīs reizes pārbaudīt nekā vienu reizi vilties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl