Izmēģini un būsi pārsteigta! Austrumu jaunības eleksīrs

Komentāri
Izmēģini un būsi pārsteigta! Austrumu jaunības eleksīrs
FOTO: Tim Norris, Flickr.

Kad daiļava dzimšanas dienas tortē nopūš 25 svecītes, protams, ka visi labākie gadi vēl ir tikai priekšā. Tomēr, lai cik traki tas neizklausītos, sasniedzot gadsimta ceturksni, āda pamazām sāk novecot. Tādēļ nav tikpat kā nav tāda laika, kad sievietes neinteresētos par to, kā pēc iespējas ilgāk saglabāt jaunību.

Kura gan nesapņo par to, lai mūžīgās jaunības saglabāšanai varētu vienkārši iedzert brīnumdziru un viss notiktu tāpat. Nevaram apsolīt, ka tev nebūs jāvingro un normas robežās jāievēro veselīgs dzīvesveids, tomēr ir vērts izmēģināt Austrumu jaunības eleksīru.
Izmantojot šo metodi, tu attīrīsi un tonizēsi savu organismu un būsi jauna, apburoša un neatvairāma. Efekts ir nepārspējams. Ja šo mūžīgās jaunības eleksīra kursu iziesi divas reizes gadā, tad 35 gadu vecumā, izskatīsies kā 20 gadus jauna skuķēns, turklāt arī kopējais organisma tonuss būs atbilstošs tavam izskatam. Un vēl – kursa pārtraukumos dzer ingvera tēju. Kaut vai vienu reizi dienā. Viens kurss skaitās tik ilgi, kamēr nav izdzerts viss pagatavotais dzēriens.

Austrumu jaunības eleksīra pagatavošana:

100 ml citronu sulas;
200 g medus;
50 ml olīvu eļļas.

Visas sastāvdaļas rūpīgi sajauc un dzer šo burvju dziru katru rītu pa vienai tējkarotei tukšā dūšā.
Taču tā ir tikai viena no trim reizēm dienā. Jaunības dzēriens jālieto trīs reizes dienā 15 -20 minūtes pirms ēšanas.

Tad, kad pagatavotais eleksīrs būs beidzies, ieturi pusgadu ilgu pauzi. Bet šajā laikā obligāti dzer ingvera tēju – ½ tējkaroti rīvētas ingvera saknes pārlej ar 200g verdoša ūdens un pievieno pēc garšas citronu.

FOTO. Daudzveidīgais brīnumdaris ingvers

 

 

 

Saldināt ar cukuru ingvera tēju nedrīkst! Kad ar laiku pieradīsi, vari ingvera daudzumu palielināt līdz 1 tējkarotei.
Eleksīru visieteicamāk ir dzert oktobrī – novembrī . Otrs kurss – martā.

Lasi vēl