Komentāri

Ja ievārījuma gatavošana tev asociējas ar cukura kilogramiem, tad Cecīlijas ziema nav nekāda saldā zapte, bet gan marinēti dārzeņi smiltsērkšķu sulā, kas vislabāk garšos pie liellopu gaļas ēdieniem.

Šefpavāre Gunita Rolava saimnieko Vecrīgā, Velna kalpu restorānā Key to Riga. Pašai vislabāk garšo gaļas ēdieni, īpaši cūkas fileja, bet zivju ēdieni nav Gunitas gaumē. Šefpavārei nav problēmu pēc garas darba dienas pārnākt mājās un gatavot ēst. Ja esi pavārs, tad ēst gatavošanai jābūt gan hobijam, gan ikdienai, citādi šo darbu nemaz nevar darīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ievārījums ”Cecīlija ziema”

Nepieciešams:

burkāni,
zaļie zirnīši,
cūku pupas,
bietes,
kabacis,
gailenes,
smiltsērkšķi

FOTO: 

Pagatavošana
Lai iegūtu smiltsērkšķu sulu, ogas nelielā ūdens daudzumā uzkarsē, izberž caur sietiņu, pieliek nedaudz medus. Šefpavāres cienīgs knifiņš – no dārzeņiem ar apaļu karotīti izveidotas apaļas bumbiņas. Cūku pupas jāatbrīvo no miziņas. Dārzeņus saliek katlā, aplej ar sulu un vāra uz ļoti mazas uguns ne ilgāk par 30 minūtēm. Vārīšanas ilgums atkarīgs to tā, cik mīkstus dārzeņus vēlies iegūt. Marinēto ievārījumu nav ieteicams glabāt pagrabā visu ziemu.

 

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl