Izmēģini, ja viss pārējais apnicis! Kabači ar makaroniem

Komentāri
Izmēģini, ja viss pārējais apnicis! Kabači ar makaroniem
FOTO: Flickr.com

Kad esi izmēģinājusi visus iespējamos klasiskos veidus, kā pagatavot kabačus – kabaču pankūkas, kabaču karbonādes, kabačus ar sīpoliem un tomātiem, marinētus kabačus utt., varbūt der kāda neierasta recepte. Atzīsti, – kabači ar makaroniem nav tas populārākais veids, kādā celt galdā kabačus. Toties ļoti garšīgs.

Nepieciešams:

makaroni (jebkurus, kas garšo);
tomāti;
dažas ķiploka daivas;
rozmarīnu (var aizstāt ar timiānu, oregano vai citiem zaļumiem, kaut vai pētersīļiem);
baziliku;
sieru cieto vai puscieto (Parmezānu, Monterigo vai Ievas sieru);
sāli, piparus.

Pagatavošana

1. Uzliec vārīties nedaudz sālītu ūdeni makaroniem. Kad ūdens uzvarās, liec iekšā makaronus un vāri tik minūtes, cik norādīts uz paciņas. Kad paiet noteiktais laiks, nolej ūdeni. Bet neizlej ūdeni izlietnē, bet nolej citā traukā. Vēlāk vēl noderēs.
2. Pavisam īsu brīdi eļļā apcep rozmarīnu un ķiplokus. Tā, lai nesadeg (apmēram 30 sek.). Pievieno sagrieztus kabačus, tomātus, sāli, piparus. Apcep uz straujas uguns visu, tad nogriez mazu liesmu, uzliec vāku un sautē, kamēr dārzeņi gatavi (apmēram 10–15 min). Ja sāk iztvaikot dārzeņu ūdens un paliek par sausu, pielej nolieto makaronu ūdeni.
3. Kad dārzeņi gatavi, pievieno gatavos makaronus. Labi izmaisi, pievieno baziliku un atstāj uz 10 minūtēm savilkties. Arī tagad, ja liekas ēdiens par sausu, pievieno nedaudz makaronu ūdeni.
4. Pasniedzot uzrīvē sieru.

Vienīgais trūkums šim ēdienam ir tas, ka vienmēr prasās pēc papildporcijas.

Bon appétit! (Labu apetīti! franču val.)

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl