Izlasi – noderēs! Nodarbes, kas piešķirs tev spēku

2 komentāri
Izlasi – noderēs! Nodarbes, kas piešķirs tev spēku
FOTO: Flickr.com

Sievietē vīrieti pievelk viņas sievišķais spēks. Zemapziņā vīrietis sajūt sievietes spēku un tiecas pēc viņas. Sievietes spēks vīrieti fascinē un piesaista. Tomēr mūsdienu dzīves temps bieži vien sievieti ”izsūc” līdz pēdējam un rodas elementārs jautājums par to, kur lai šo spēku rod. Pilnīgi noteikti arī tu vēlies, lai pietiktu enerģijas ikdienā būt skaistai, laipnai, smaidīgai, vienmēr atrast laiku gan mīļotajam, gan bērniem, gan vaļaspriekam, gan pašai sev. Lūk ieteikumi, kas tev palīdzēs – sāc ar sevi.

Meditē

FOTO: Flickr.com

FOTO: Flickr.com

Meditācija, kā jebkura cita nodarbošanās, kas atbrīvo, vairo sievišķo spēku. Meditēt vajadzētu vismaz vienu reizi dienā pirms gulētiešanas. Ļoti vērtīga ir meditēšana brīvā dabā.

Lasi

Izlasi labu grāmatu, kuru esi sen iegādājusies un nolikusi plauktā. Ļoti vērtīgi, ja daudz lasīsi biogrāfiskas grāmatas. Iepazīstot likteņus, var vieglāk izprast sevi.

Kusties

FOTO: Flickr.com

FOTO: Flickr.com

Ja sajūti spēku izsīkumu, pievērsies jaunam sporta veidam. Tam nav obligāti jābūt kādam fitnesa veidam, pietiks arī ar rīta skrējienu. Ļoti ieteicams ir dejot. Dejas būs tieši laikā, ja esi piedzīvojusi sāpīgu šķiršanos.

Ievēro veselīgu dzīves veidu

Nav sīkāk jāskaidro, ka kaitīgi ieradumi atstāj graujošu iespaidu uz sievietes skaistumu, veselību un enerģiju. Pie sliktajiem ieradumiem ir jāpieskaita ne tikai smēķēšana un pārlieku liela alkohola lietošana, bet arī citi ieradumi, piemēram,  vēlu doties gulēt, aprunāt un slinkot.

Piepildi sevi ar mīlestību

Viens no svarīgākajiem aspektiem. Ja sievietes sirdī nav mīlestības, viņa ir enerģētiski ļoti vāja, un vīrietim neko nevar sniegt. Vēl sliktāk – viņa sāks ”zagt” enerģiju no vīrieša. Tādēļ vīrieši mēdz būt vāji, finansiāli nestabili un slimot. Piepildi savu sirdi un dvēseli ar mīlestību, jo sieviete ir devēja. Viņā mīlestības jābūt pārpārēm.

Pareizs uzturs

Lieto uzturā produktus, kas ir dabīgi, un pēc iespējas mazāk termiski apstrādāti. Atceries, kādu spēku dod tikko no koka norauts ābols? Un, cik enerģijas pilna jūties, kad apēd ātrās apkalpošanas restorānā hamburgeru?

Nebaidies būt viena

FOTO; pixabay.com

FOTO: pixabay.com

Nebaidies no periodiem, kad paliec pilnīgi viena. Nesteidzies apprecēties tikai tāpēc, lai būtu ar kādu kopā. Izmanto šo laiku, lai strādātu ar sevi, attīstītu savas prasmes un domātu tikai par sevi.

Mācies strādāt ar Mēness enerģiju

Pastāvi kādu brīdi uz ielas mēnessgaismā, uzlādē ar mēness stariem ūdeni, bet pēc tam pievieno šo ūdeni vannai. Ja jūti nespēku, vērsies pie Mēness pēc palīdzības. Lai to realizētu, meditācijas laikā iztēlojies, it kā tu peldies mēnessgaismā. Tu un Mēness esat viens vesels.

Aromāti

Tevi vienmēr ir jāapņem patīkamam aromāta mākonītim. Sieviete ir zieds. Jaunu smaržu iegādāšanās un izvēle stiprina sievišķo enerģiju.

Apzinies savu vērtību

Esi vienmēr pārliecināta par savu unikalitāti. Sieviete ir pats skaistākais, ko spējis radīt Dievs. Tu esi skaista! Tu esi pievilcīga!

2 komentāri