Izgudrots krūšturis, kas palielina krūtis par izmēru nedēļas laikā

1 komentārs
Izgudrots krūšturis, kas palielina krūtis par izmēru nedēļas laikā

Serbu izgudrotājs Milans Miličs (30) izgatavojis vibrējošu krūšturi, kas palielina krūtis par izmēru nedēļas laikā, bez ķirurģiskas iejaukšanās.

Joprojām pie tā strādā

Milans meklējis alternatīvas operācijām pēc tam, kad viņa draudzene paziņojusi, ka vēlas lielākas krūtis. Jauno ierīci dēvē par E bra, kas nodota izmēģinājumam Amerikas sievietēm. Testējot ierīci, kādas sievietes izmērs no B kļuva par C, nēsājot šo krūsturi vien 15 minūtes dienā, septiņas dienas. To apstiprina arī plastikas ķirurgi.

Izmaiņas jūtamas

Pašas eksperimenta dalībnieces ir sajutušas būtiskas izmaiņas – apģērbs kļuvis “piepildītāks”, un, apskaujot kādu, sajūta ir pavisam cita. Meitenes atzīst, ka iegādājušās lielāka izmēra krūšturus.

Pirms produkts nonācis tirgū, Milans Miličs izvairās runāt par to, kādas tehnoloģijas izmantojis, izveidojot šādu krūšturi. “Tas ir dabīgs process, kura laikā paātrinās asins cirkulācija. Tas nav sāpīgi un nav kaitīgi,” atzīst brīnumierīces E bra izgudrotājs.

Foto: jaunais izgudrotājs Miličs lepojas ar paveikto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl