Izgaismo savu mājokli, jo Ziemassvētkos to var redzēt no kosmosa

Komentāri

Ziemassvētki ir laiks, kad ne tikai kaimiņi raugās uz tavu izgreznoto mājokli, bet to dara arī kosmosa stacija. Ja arī tu vēlies, lai tavs mājoklis piedzīvotu košu lampiņu uzplaukumu, apskati foto un smelies jaunas idejas savas dzīvesvietas dekorēšanai svētku laikā. 

Ziemassvētku sezonā zemeslode sāk mirdzēt, jo apgaismojuma pieaugums ir tik spēcīgs, ka to ir iespējams redzēt pat no kosmosa. Zinātnieki no Godāra kosmisko lidojuma centra Merilendas un Jēla Universitāte Konektikutā jau divus gadus izmanto satelīta attēlus, lai izsekotu gaismas modeļus vairāk nekā 1200 pilsētās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: Ekrānuzņēmums

Foto: ekrānuzņēmums

Zinātnieki konstatēja, ka lielākā gaismas plūsma sakrita ar Ziemassvētkiem un Jauno gadu. NASA spēcīgie satelīti izsekoja, ka tumšajā laikā tieši svētku sezonā no kosmosa stacijas varēja novērot apgaismojuma pieaugumu ASV un citās pasaules pilsētās.

Foto: Ekrānuzņēmums

Foto: ekrānuzņēmums

NASA satelītattēli parāda, ka dažas pilsētas spīd pat 20–30 procentiem spožāk nekā laika posmā, kad netiek svinēti Ziemassvētki un Jaunais gads. Kartē zaļie punkti norāda uz to, kur Ziemassvētku gaismiņas ir līdz pat 50 procentiem spožākas tieši decembrī.

Foto: Ekrānuzņēmums

Foto: ekrānuzņēmums

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl