Izdevušās laulības noslēpums

Komentāri
Izdevušās laulības noslēpums

Auguma atšķirība ir viens no nosacījumiem pie veiksmīgas un ilgas laulības dzīves. Zinātnieki ir atklājuši, ka vīrietis, kurš ir garāks par sievieti, norāda uz to, ka kopdzīve ir laimīgāka un ilgāka.

Laba komunikācija, lojalitāte un aktīva seksuālā dzīve ir veiksmīgas laulības pazīmes. Bet jaunākie pētījumi liecina, lai laulība būtu izdevusies, vīrietim ir jābūt garam. Lai gan ir zināms, ka sievietes labprāt dod priekšrocību garākiem vīriešiem, nav veikti konkrēti pētījumi, kas apgalvotu, ka vīra garums padara sievu laimīgāku. Bet Dr. Kitaija Sona veiktajā pētījumā tika secināts, ka lielāka auguma starpības pāri savā kopdzīvē ir pozitīvāki un laimīgāki, nekā pāri, kuru augumu starpība ir neliela. Pētījums ir balstīts uz datiem, kurā piedalījās 7850 sievietes, kurām ir ilgtermiņa attiecības. Doktors secinājis, ka auguma starpība ir veiksmīgs faktors daudzām laulībām. Sievietēm patīk gari vīrieši, bet nespēj paskaidrot kāpēc, bet kā vienu no iemesliem min, ka gara auguma vīrieši sievietēs rada drošības sajūtu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl