Izdaiļo ķermeni ar hennas zīmējumiem

Komentāri

2. Hennas pastas pagatavošana

2/5

 

Hennas vēsture

Foto: Suzan, Flickr.com

Foto: Suzan, Flickr.com

Arābu valstīs sākotnēji hennu izmantoja kā atvēsināšanās līdzekli no tuksnešu svelmes, jo hennas spēju atvēsināt ādu cilvēki izmantoja, iemērcot rokas un kājas pastā, kas izgatavota no hennas lapām. Cilvēki hennai piedēvēja maģiskas un aizsargājošas īpašības.

Indijā tradicionāli tā tiek izmantota pārsvarā līgavām uz kāzām. Viņas tiek apzīmētas no galvas līdz kājām. Galvenā hennas zīmējumu doma – brīdī, kad henna uz līgavas ķermeņa žūst, viņa neko nedrīkst mājās darīt. Viņas vietā visus pienākumus veic vīrs.

2. Hennas pastas pagatavošana

2/5
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl