Ivetas Vējones stiliste turpmāk būs Elita Patmalniece. Noslēgts līgums par 95 000 eiro 😉

19 komentāri
Ivetas Vējones stiliste turpmāk būs Elita Patmalniece. Noslēgts līgums par 95 000 eiro 😉
Foto: LETA

No šodienas būs manāmas krasas pārmaiņas Valsts prezidenta kundzes Ivetas Vējones vizuālajā tēlā. Vējones kundze nolēmusi ieviest savā garderobē vairāk košu krāsu un ekstravagantu tērpu risinājumu. Tādēļ Valsts prezidenta kanceleja ir noslēgusi līgumu ar mākslinieci Elitu Patmalnieci par Ivetas Vējones stilistes pienākumu pildīšanu. 

Lai arī medijos stila eksperti par Ivetas Vējones vizuālo tēlu ir izteikušies ļoti atzinīgi, valsts pirmā lēdija nolēmusi savu stilu nedaudz pamainīt. Vējones kundze ne vienreiz vien ir stāstījusi, ka viņu ļoti sajūsmina mākslinieces Elitas Patmalnieces radītie tērpi, kā arī pašas Elitas vizuālais tēls. Tāpēc, pavasarim iestājoties, prezidenta kundze vēlas savu garderobi padarīt krāsaināku, košāku un spilgtāku. Valstij šī sadarbība izmaksās 95 000 eiro gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 April, april!

Foto

 

TOP komentāri

 • grūti?
 • Ģerda
  +3 +3 0

  Ģerda

  Humora trūkums ir vislielākā mūsu valsts problēma. Pat 1.aprīlī daudzi nespēj jautri pasmieties. Jāsaka skaidri un gaiši - kauns par tik aprobežotiem un glupiem cilvēkiem. Aprill, aprill!
 • Pūcis
  +3 +3 0

  Pūcis

  April!April! Diez vai būs vieta vēl vienai zvaigznei pie Latvijas debesīm? Tāpat jau 3 ir - Patmalniece,Sipeniece un trešā<aizmirsu kā sauc-tā bez zoba.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl