“Īstais vecis” un Superbingo vadītājs Armands Simsons: Galvenais, lai būtu “par ko” to darīt

0 Komentāru
“Īstais vecis” un Superbingo vadītājs Armands Simsons: Galvenais, lai būtu “par ko” to darīt
Foto: no A.Simosna personīgā arhīva

Pēc šova Īstie veči pēdējā raidījuma gandrīz divu nedēļu atvaļinājumā devās šī šova un TV 3 spēles Superbingo vadītājs Armands Simsons. Izmantojot skolēnu brīvlaiku, Armands devās ceļojumā uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem kopā ar visu ģimeni – sievu Ivetu un meitām Patrīciju, Eimiju un  Heidiju. Armands atzīst, ka tik ļoti tālu visi kopā ceļojuši pirmo reizi.

Ceļojuma mērķis

Apmēram pirms 10 gadiem Armands ar Ivetu jau divas reizes bija pabijuši šajā zemē, tāpēc noteikti vēlējās atgriezties, lai salīdzinātu, kā šo gadu laikā viss mainījies. Šobrīd Dubaijā dzīvo kāda ļoti laba ģimenes paziņa, pie kuras tad arī Simsoni devās paciemoties.  Turklāt šoreiz nav gribējies ceļojot izmantot klasiskos kūrorta variantus.

Ceļojums kopā ar bērniem

Ļoti daudzi vecāki ceļošanu kopā ar bērniem joprojām saista ar zināmu risku. Uz Skaties.lv jautājumu, vai Arābu Emirāti ir draudzīga valsts, lai turp dotos arī jaunākās paaudzes kompānijā, Armands nedomājot atbild:

“Tu tāds variants kā – nedrošs, vispār nepastāv. Par to tur neviens vispār nedomā. Noteikti, ka gan jau arī reizēm notiek kaut kas “neforšāks”, bet mēs neko tamlīdzīgu nepiedzīvojām.”

Simsons stāsta, ka pašā ceļojuma sākumā, viņš kā tētis tipiskā ”postpadomju” garā ļoti koncentrējies un uzmanījis savas dāmas:

“Dubaijā, piemēram, lielveikalā ir daudz reižu vairāk cilvēku nekā Rīgā un Mārupē. Nepārtraukti centos visas paturēt redzeslokā un saglabāt acu kontaktu. Pirmajās dienās bija pat neliela ”paranoja”: kur Patrīcija, Eimija… Ar laiku sapratu, ka tur šāda pārspīlēta uzmanība ir lieka. Par zagšanu vispār neviens neko nedomā. Ja kaut kas kādā vietā aizmirstas, tas ir tikai laika jautājums, un tev noteikti atstāto lietu atgādās atpakaļ.”

Viss ir iespējams

Armands stāsta, ka izklaides ziņā visām paaudzēm šī ir vieta, kur var izbaudīt visu, ko vien sirds un prāts spēj iedomāties. Tikko tur atvērusies jauna Lego zeme, kur Simsoni gan nav paspējuši pabūt. Ja, vērojot pasaules augstākās celtnes, šķiet, ka neko uz zemes augstāku vairs nevar uzcelt, tad tur jau tas tiekot plānots. 2020. gadā Dubaijā būšot trīs reizes lielāks panorāmas rats nekā Londonā. Dubaijai vislabāk piestāvot teiciens: Viss ir iespējams vai nekas nav neiespējams.

Foto

Mazajām meitenēm pie sirds visvairāk gājuši akvaparki, jūra un pludmale. Ģimenes mērķis sākotnēji arī bijis: kārtīgi ”izsildīties” un saķert saules staru krājumus visai tumšajai ziemai, lai atkal neatkārtotos pagājušā gada bērnu “klepi, saaukstēšanās un puņķi”. Diemžēl, atbraucot atpakaļ, mazā meita tomēr saslimusi, par ko Armands nosaka: ”Vienīgais, kas tiešām jāņem vērā, ka tur, kur mēs bijām aizceļojuši, visās vietās ir kondicionieri. Ja laukā ir plus 30 grādi, tad tas ir pašsaprotami, taču šīs tehniskās ierīces izdara gan savu labo, gan arī slikto darbu.”

Tas nav “lēts prieks”

“Tur ir jābrauc, jādzīvojas, jāizbauda. Vienīgais un galvenais nosacījums: lai ir, par ko to darīt. Man daudzi jautā: vai tur ir lēti? Nē. Šī diemžēl nav tā vieta, par kuru varam teikt: tur gan viss ir tik lēti… Tas, kas tur ir paveikts, izdarīts – to var tikai skatīties, apbrīnot un neticēt savām acīm.”

 

 

0 Komentāru