Īsa ”rokasgrāmata” vienas nakts sakaram

Komentāri
Īsa ”rokasgrāmata” vienas nakts sakaram
Foto: pexels.com

Lai arī pret vienas nakts sakariem mēdz būt dažādi aizspriedumi, noteikti mūsu vidū atradīsies ne viena vien, kura atzīs, ka kaut vienu reizi ko tādu piedzīvot un izbaudīt ir vērts. Tātad iedomājies: tu šovakar izskaties žilbinoši. Kādā ballītē tev pretī nāk viņš – ļoti pievilcīgs, izskatīgs un seksīgs. Lai arī abi zināt, ka dažādu iemeslu dēļ ilgstošas attiecības jūsu starpā nav iespējamas, kāpēc gan nepavadīt kopā pāris skaistas, nepārspējamas stundas, ko atcerēties visu dzīvi… Kā rīkoties, lai gan tev, gan viņam par šiem kopīgajiem mirkļiem paliktu tikai labas un patīkamas atmiņas, lūk, ieteikumi.

Neiepazīstini viņu ar kaimiņiem

Jūs abi kāpjat pa kāpnēm, bet pēkšņi atveras kaimiņu dzīvokļa durvis un iznāk kaimiņiene Rita. Sasveicinies ar viņu un pazūdiet savā dzīvoklī. Neiepazīstini: Labvakar, Ritas tant, iepazīsties – Aldis.

Sakārto dzīvokli

Tas ir stāsts par to, ka vienmēr dzīvoklī ir jāuztur pieņemama kārtība. Nebūt nav tā, ka visam ir jāspīd un jālaistās, bet zeķbikses un apakšveļu ieradini sevi nolikt skapī, pirms dodies prom no mājām. Tieši tāpat kaislīgs sekss nenesīs gaidīto prieku, ja dīvānā mētāsies mandarīnu mizas, konfekšu papīri un vakardienas zupas šķīvis.

Lieto prezervatīvu

Vienmēr mājās vai somiņā glabā pāris prezervatīvu katram gadījumam. Taču, ja viņš piedāvā iztikt bez, nedomājot maini savas domas par kopīgi pavadītu nakti. Nekādā gadījumā nebaidies mest kaunu pie malas un teikt: Nē. Tā es neesmu ar mieru.

Abpusējs orālais sekss nav obligāts

Ja viņš tev ir sagādājis šādu baudu – patīkami! Tā ir viņa izvēle. Taču tas nebūt nenozīmē, ka tev ir noteikti jāizdara ”atbildes gājiens”. Bet, protams, viņš būtu par to pateicīgs.

Neizliecies, ka nekas nav noticis

Ja jums nav daudz laika, bet partneris nav gana uzbudinājies un erekcijas kā nav tā nav, nepārtrauc iesākto. Protams, ka viņš teiks: ar mani tā notiek pirmo reizi vai tūlīt, tūlīt viss notiks. Taču tu piedāvā pamainīt pozu vai citu stimulācijas veidu. Neturi sveci zem pūra! Jūs taču abi ne tāpat vien atrodaties tur, kur tagad atrodaties.

Neļauj pierunāt

Viņam patika, un viņš vēlētos tomēr visu vēl turpināt? Ja tev jau sākumā bija skaidrs, ka tas ir vienas nakts sakars, tad uzreiz tā arī pasaki. Nekādā gadījumā neliec viņam cerēt, sakot: varbūt… Parunāsim par to vēlāk u.tml. Taču, ja arī tev viss šķiet nedaudz citādāk, kā domāji sākumā, tad – kāpēc gan ne?

Lasi vēl