Īsa pamācība savaldzināšanā jeb esi gatava satikt savu īsto jebkurā mirklī Piedāvā Femiflora

3 komentāri
Īsa pamācība savaldzināšanā jeb esi gatava satikt savu īsto jebkurā mirklī
Depositphotos.com

Gandrīz katrai no mums bijušas dienas, kad esam steigā izskrējušas no mājas ar domu: ”Ai, gan jau nepamanīs” – vai tas būtu nodevīgs pleķītis uz svārkiem vai nodrupusi nagu laka. Izrādās, tā nebūt nav tā labākā pieeja, īpaši, ja esi brīva sieviete, un ceri, ka tepat aiz stūra tūlīt ,tūlīt parādīsies īstais. Vīrieši mūsos pamana vairāk, nekā mēs spējam iedomāties un lielisku pirmo iespaidu radīt nemaz nav tik viegli. Tāpēc piedāvājam nelielu sarakstu ar lietām, par kurām noteikti padomāt ja ne pirms iziešanas no mājas, tad pirms pirmā randiņa noteikti.

 

Zobi

Smaids ir skaistākā sievietes rota, un var pietikt ar vienu smaidu, lai vīrietim tavs tēls iekristu sirdī. Taču vīrieši ir arī gana vērīgi un pamanīs, ja esi kaislīga kafijas dzērāja vai baidies no zobārsta.

Mati

Matu krāsa, frizūra vai to garums nav tik būtiski, vīrietis novērtēs tavu koptēlu. Taču matiem jābūt tīriem, spīdīgiem un sakoptiem. Tāpēc vērts padomāt, vai tiešām vēlies stundām ilgi sēdēt frizētavā, lai iegūtu to modīgo pelēki platīnblondo toni – vīrietis, visticamāk, to nenovērtēs, bet pamanīs, ja Tavi mati būs sausi un nespodri.

Āda

Labās ziņas – tev nav  jāsatraucas par katru dzimumzīmīti, nelaikā uzmetušos pūtīti vai pat aukstumpumpu. Tomēr vīrieši pamana, ja sievietes āda ir pelēka un nogurusi.  Lai ādu saglabātu mirdzošu, vēlams labi izgulēties, palaikam palutināt sevi ar sejas SPA procedūrām kaut vai mājās, taču, ja tam nekādi nevari atrast laiku, pamēģini sejas krēmu ar ādu izgaismojošu efektu.

Rokas

Ja tev runājot patīk daudz žestikulēt, esi droša – tavas rokas nepamanīt nevar, un, lai kā vīriešiem pašiem dažreiz neveiktos ar manikīru, nekoptus nagus un nodrupušu nagu laku sievietēm viņi tomēr pamana. Lai rokas vienmēr būtu maigas un kutikulas – nesaplaisājušas, ieteicams darbā uz galda acu priekšā turēt roku krēmu un kutikulu eļļu – tā tu vienmēr atcerēsies to uzklāt un rokas nesasprēgās.

Apģērbs

Vīrietis varbūt nespēs novērtēt, kādu zīmolu apģērbus tu nēsā vai cik tava garderobe ir vērta, bet viņš noteikti pamanīs, ja nejūties īsti savā ādā, augstie papēži traucē vai kleita ir par šauru. Zelta likums, dodoties uz randiņu – izvēlies apģērbu, kurā jūties ērti, kurš pašai šķiet, ka izskatās labi, un kas atbilst tavai personībai.

Make up

Ja tu viņam jautāsi, vai tev labāk piestāv šokolādes brūnais vai rožu sārtais, viņš droši vien nespēs atbildēt un pat nesapratīs, ka tu runā par lūpu krāsas toni. Tomēr neļaujies apmuļķoties  – vīrietis lieliski pamana tavu make-up un to, kā tu ar tā palīdzību paud savu personību.

Stāja

Viss augstākminētais zaudē jēgu, ja tu staigā sašļukusi un nokārtu galvu. Stāju, pašapziņu un attieksmi daudzi vīrieši min kā pirmo un galveno, ko viņi pamana sievietēs. Tāpēc iztaisno muguru, pacel galvu un iedomājies, ka esi skaistākā uz šīs pasaules. To  pamanīs arī tavs iecerētais.

Smarža

Izrādās, vīrieši mīl ar degunu! Tavu matu uzvēdītais aromāts, tavs parfīms, tavu palagu smarža ir tas, kas rada vīrietī iekāri un kas paliek viņa atmiņā. Tomēr nepārspīlē –  tieši tavs dabiskais aromāts piesaista pretējo dzimumu un veicina to, ko saucam par ”klikšķi” – neizskaidrojamas simpātijas, kas rodas divu cilvēku starpā.

Higiēna

Nevērību pret sevi vīrieši pamana vienmēr un nepiedod. Tāpēc pirms randiņa vienmēr pārliecinies, ka tev atliks laika ieiet dušā, uzvilkt tīras un smaržīgas drēbes un, pirms ļaujies tuvībai, vislabāk neuzkrītoši ieslīdi vannas istabā mazliet atsvaidzināties. Tu taču negribēsi atstāt nepareizo iespaidu!

Lai seksuālās tuvības laikā tu justos pārliecināta un atbrīvota, būtiska ir arī tava intīmā veselība. To var ietekmēt tādi apstākļi kā stress, pārmērīga fiziska slodze, antibiotiku lietošana, vitamīnu trūkums, kas izjauc maksts dabisko PH līmeni un var radīt tādus simptomus kā diskomforts, pastiprināti izdalījumi, nieze un nepatīkams aromāts. Lai tos novērstu, lieto Femiflora vaginālās kapsulas, kas satur 6 probiotiku veidus – viena kapsula dienā pirms miega palīdzēs atjaunot maksts dabiskās mikrofloras līdzsvaru un uzlabos tavu pašsajūtu!