Īpašās Ziemassvētku seksa pozas, kas tev ir jāizmēģina

Pievienot komentāru
Īpašās Ziemassvētku seksa pozas, kas tev ir jāizmēģina

Ziemassvētki ir došanas laiks. Tāpēc parūpējies, lai tavs vīrietis tiktu apmierināts un būtu laimīgs. Esi aktīva un izmēģini savus spēkus pie kamīna, pie eglītes un pat sniegotā mežā. Lai savus svētkus padarītu piparotākus, izvēlies tradicionālas Ziemassvētku seksa pozas, kas uzdos uguntiņu jūsu attiecībām.

Ziemeļbriežu stils ir vairāk pazīstams kā doggy style poza. Vīrietis atrodas aiz sievietes muguras. Iegādājies matu stīpiņu ar ziemeļbrieža ragiem, kas piešķirs jūsu intīmajam brīdim Ziemassvētku noskaņojumu. Vari izdomāt arī pirms spēles pasaku, kas padarīs visu interesantāku.

Salaveča palīdze. Šī poza ir īsta mīlestības poza, kurā atrodaties guļus stāvoklī uz sāniem viens aiz otra. Īstie Ziemassvētku vecīša palīgi ir elfi, tāpēc iegādājies vai uzšuj elfa kostīmu un iekaro savu Ziemassvētku vecīti.

Salavecis ierodas pilsētā. Lai gan šis nosaukums ir elpu aizraujošs, šī poza ir domāta tikai sievietēm. Ziemassvētku vecītim ir dāvana tieši tev, un viņš sniegs tev kārdinošu baudu turpat pie eglītes. Orālais sekss uz dīvāna malas, vai pie tikko iekurta kamīna, ir viss, kas tev vajadzīgs.

Zvaniņš skan. Tā ir mums labi pazīstamā poza ”69”. Lielisks nosaukums un garantēta bauda jums abiem. Iezvanāt zvaniņu skaļāk un gūstas Ziemassvētku prieku. Asu izjūtu cienītājas, izmēģināt šo pozu mīkstajā sniegā, vai turpat mājās uz sniegbaltā paklājiņa.