Komentāri
Īpašās Ziemassvētku seksa pozas, kas tev ir jāizmēģina

Ziemassvētki ir došanas laiks. Tāpēc parūpējies, lai tavs vīrietis tiktu apmierināts un būtu laimīgs. Esi aktīva un izmēģini savus spēkus pie kamīna, pie eglītes un pat sniegotā mežā. Lai savus svētkus padarītu piparotākus, izvēlies tradicionālas Ziemassvētku seksa pozas, kas uzdos uguntiņu jūsu attiecībām.

Ziemeļbriežu stils ir vairāk pazīstams kā doggy style poza. Vīrietis atrodas aiz sievietes muguras. Iegādājies matu stīpiņu ar ziemeļbrieža ragiem, kas piešķirs jūsu intīmajam brīdim Ziemassvētku noskaņojumu. Vari izdomāt arī pirms spēles pasaku, kas padarīs visu interesantāku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Salaveča palīdze. Šī poza ir īsta mīlestības poza, kurā atrodaties guļus stāvoklī uz sāniem viens aiz otra. Īstie Ziemassvētku vecīša palīgi ir elfi, tāpēc iegādājies vai uzšuj elfa kostīmu un iekaro savu Ziemassvētku vecīti.

Salavecis ierodas pilsētā. Lai gan šis nosaukums ir elpu aizraujošs, šī poza ir domāta tikai sievietēm. Ziemassvētku vecītim ir dāvana tieši tev, un viņš sniegs tev kārdinošu baudu turpat pie eglītes. Orālais sekss uz dīvāna malas, vai pie tikko iekurta kamīna, ir viss, kas tev vajadzīgs.

Zvaniņš skan. Tā ir mums labi pazīstamā poza ”69”. Lielisks nosaukums un garantēta bauda jums abiem. Iezvanāt zvaniņu skaļāk un gūstas Ziemassvētku prieku. Asu izjūtu cienītājas, izmēģināt šo pozu mīkstajā sniegā, vai turpat mājās uz sniegbaltā paklājiņa.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl