Intervija! Netīrās dejas uzvarētāja Kate: Es nebiju šokā par uzvaru, bet man bija nojausma!

0 Komentāru
Intervija! Netīrās dejas uzvarētāja Kate: Es nebiju šokā par uzvaru, bet man bija nojausma!

Vakar šova Netīrās dejas uzvaras laurus plūca šarmantā un patiesā Kate. Dejā ar Aināru Kate izstaroja dzīvesprieku, un emocijas sita augstu vilni.

Kate savā īpašumā ieguva ne tikai Aināra sirdi, bet arī 5000 eiro lielu naudas balvu. Lai arī šovs ir noslēdzies, tomēr emocijas nerimst, un prieks par padarīto darbu ir zelta vērtē. Šodien aprunājāmies ar dalībnieci Kati. Pēc dabas viņa ir ļoti dzīvespriecīga un gudra sieviete, kura mīl baudīt dzīvi un, protams, izbaudīt salsas dejas soļus. Lai uzzinātu, ko Kate iesāks ar iegūto naudu,un vai viņas sirds ir brīva, esam sirsnīgi aprunājušas ar šova uzvarētāju.

Kate intervijā atklāj savas domas par Aināra izvēli finālam, par konkurentiem, par naudu un, protams, salsu. Kate nebaidījās mums atklāt sava ideālā vīrieša prototipu un savus tuvākos plānus nākotnei. Iepazīsties ar jauko šova Netīras dejas uzvarētāju Kati, lasot interviju turpmāk.

Foto: TV3 publicitātes materiāls

Foto: TV3 publicitātes materiāls

Kādas bija tavas emocijas, kad uzzināji, ka tev ir iespēja dejot šova finālā?

Tas viss notika tik īsā laikā, un emocijas valdīja visu šova laiku. Viss tik krasi notika. Tas brīdis, kad Ainārs izvēlējas mani, nevis Evelīnu…

Kā juties tajā brīdī, kad izvēlējās tevi, nevis Evelīnu?

Man bija viņas žēl, Evelīnas. Es sapratu, ka Ainārs ir izvēlējies mani. Protams, biju laimīga priecīga, ka varēšu finālā dejot. Īstenībā es vairāk priecājos par to, ka varēšu finālā dejot un parādīt sevi dejošanas ziņā, kas lielā mērā spēlēja vairāk nekā tas, ka es uzvarēju pārējās četras meitenes.

Ko darītu tajā brīdī, ja Ainārs izvēlētos Evelīnu?

Droši vien bēdātos. Tās ir cilvēcīgās jūtas. Kā būtu, ja būtu, es nezinu.

Pikantā aina ar Aināru un Evelīnu ezerā. Ko tajā brīdī domāji par Evelīnu?

Es neko labu nedomāju. Bet nu es sapratu, ka tas vairāk ir šova dēļ, nevis tāpēc, ka viņš to baigi gribētu darīt. Bet sajūtas ir dažādas. Ja tas notiktu reālajā dzīvē, nevis šovā, tad izjūtas būtu daudz nepatīkamākas.

Šovs ir beidzies. Vai ar Aināru esat pāris?

Neesam. Uzturam labas attiecības. Kā cilvēku viņu vērtēju pozitīvi. Viņu ir grūti raksturot. Šovā viņš bija daudz, daudz citādāks, nekā satiekoties pēc šova un aizejot iemalkot kafiju. Es sapratu, ka mūsu dzīves uzskati krasi atšķiras un dzīves vērtības atšķiras. Ir diezgan grūti komunicēt ar viņu. Kopumā viņš ir atvērts cilvēks.

Tad jau tas nozīmē, ka tava sirds ir brīva?

Jā, esmu brīva.

Foto

Kā kopumā jūties pēc uzvaras šovā? 

Man nebija tādu izjūtu, ka es biju baigā uzvarētāja un ar to varētu ļoti lepoties. Es esmu apmierināta, ir laba sajūta.

Kad bija fināla uzvarētāja nosaukšana, domāji, ka uzvarēsi?

Īstenībā tajā laikā pat nebija īsti laika domāt. Tajā brīdī uztraucāmies par šova priekšnesumiem, jo viss tik ātri notika, vajadzēja visu paspēt izdarīt perfekti. Es nezinu, man bija tik ļoti patīkami iepazīties ar pārējiem konkurentiem. Mēs sadraudzējāmies, bijām visi kā liela ģimene. Un ja uzvarētu Roberts ar meiteni, es noteikti arī par viņiem priecātos un man būtu tikpat liels prieks. Kaut kāda nojausma jau bija, ka varētu uzvarēt, jo žūrija visu laiku savos vērtējumos mūs novērtēja ļoti augstu. Man nebija baigais šoks par uzvaru!

Ko darīsi ar iegūto naudu?

Es esmu salsas pasniedzēja, un mēs šogad rīkojam lielu salsas pasākumu Timba Para Ti , un droši vien lielāka naudas summa aizritēs šim pasākumam, lai viss noritētu kā pienākas. Tur ir jāiegulda diezgan daudz līdzekļu, un šis pasākums būs ievērojams, gan tiem, kas dejo salsu, gan arī mūsu pašu izaugsmei.

Šogad arī esmu iestājusies Fitnesa kursos, un lai 10 mēnešu garumā tos nomaksātu, šī naudiņa man noderēs. Naudu ieguldu sevis pilnveidošanā.

Foto

Ko tagad brīvajā laikā pēc šova dari? Ir kādi plāni?

Esmu salsas pasniedzējas. Katru vakaru pasniedzu salsas nodarbības. Pa dienu pasniedzu privātstundas. Šobrīd paralēli apmeklēju autoskolu. Nākamnedēļ sāksies fitnesa kursi. Tā arī aizpildu savu dienu.

Kādi kopumā ir tavi plāni nākotnei?

Nezinu, jāskatās. Tuvākie reālie mērķi ir izmācīties par fitnesa treneri un apvienot to ar salsas dejošanu. Kustība ir mana lieta. Gribu šīs lietas apvienot. Pa dienu varētu darīt vienu lietu, vakarā otru. Tas mani uzlādē. Kad dejoju salsu, cilvēki dod man savu enerģiju, savukārt es viņiem savu, un tā ir baigā mijiedarbība, kurā es jūtos superīgi. Tas ir forši, ka varu cilvēkiem sniegt, ko jaunu un nepieredzējušas sajūtas. Tas ir ļoti pacilāti priekš manis.

Kāpēc, tavuprāt, meitenēm būtu jādejo salsa? Kas salas dejā ir tāds, kas nav citās dejās?

Tā ir sievišķība. Salsu dejot… Tā ir sociāla deja, kuru tu vari dejot ar jebkuru. Tas nav kā modernās dejās, jau esi apguvusi soļus un ar partneri izdejo. Salsā tu apgūsti kustības, iemācies signālus un uz tiem reaģēt. Ja tu aizbrauc uz ārzemēm, jebkurā salsas klubā aizejot, tu zini, ka tu mācēsi dejot, ka tu pārvaldi savu ķermeni, tu zini ko ar viņu dari. Tu vari dejot ar gandrīz jebkuru cilvēku, jo salsa nav jādejo ar vienu indivīdu.

Jāiemin, ka mums ir ļoti forši salsas tusiņi, kuros varam iepazīt jaunus cilvēkus, un vispār notiek foršas ballītes. (Smejas.)

Kādam ir jābūt ideālam puisim?

Viņam ir noteikti jābūt sportiskam. Mums jāsakrīt dzīves vērtībām. Viena no galvenajām vērtībām man ir ģimene. Puisim būtu jāmīl ceļošana, jāpiemīt lieliskai humora izjūtai. Ir tik daudz lietu, kam būtībā nav nozīmes, bet tajā pašā laikā ir. Man nav svarīgi, lai viņš būtu nenormāli izskatīgs, vai ļoti, ļoti gudrs kaut kādā sfērā, bet man ir svarīgi, lai cilvēks būtu dzīves gudrs, lai es varu mācīties no viņa un viņš no manis. Lai spētu viens otru pilnveidot.

0 Komentāru