Komentāri

Šā gada 23. jūlijā starptautiskas žūrijas locekļi kronēja Lindu Kincu par “Miss Latvija 2016”. Lindai ir vien 18 gadu, bet viņas acīs mirdz uzvarētājas gars. Linda ir tikko atgriezusies no Vašingtonas, ASV, kur piedalījās konkursā “Miss World 2016”. Lai arī konkursā laurus plūca puertorikāņu daiļava Stefānija del Valle, Linda atgriezās kā uzvarētāja.

Portāls Skaties.lv sazinājās ar Lindu, lai noskaidrotu, to, ko vēlas zināt ikviens – kas notiek skaistumkonkursu aizkulisēs un vai Linda jūtas kā skaistākā meitene Latvijā.

Kā izdomāji startēt Latvijas rīkotajā konkursā “Miss Latvia”? Kādas emocijas bija pēc uzvaras?

Pati nekad nebūtu uzdrīkstējusies tur pieteikties. Bet mamma bija dzirdējusi reklāmu par “Miss Latvia” un ieteica man. Viņa teica, ka tas būs jauns piedzīvojums, nebijusi pieredze un kaut kas iespaidīgs! Līdz ar to, es izdomāju, ka man ir jāpamēģina. Es biju tik ļoti pateicīga mammai par piedzīvoto piedzīvojumu! Laimīga un lepna, ka smags darbs man bija atmaksājies! Un protams, gatava sākt nodoties jauniem piedzīvojumiem!

Kā pagāja tava ikdiena, gatavojoties “Mis World”?

Katru dienu treniņi – gatavojos finālam no rītam līdz vakara. Notika žūrijas intervijas, sava portfolio filmēšana. Norisinājās talantu sacensības, modes skate, sporta sacensības. Bet, neskatoties uz saspringto ikdienu, mums bija iespēja apmeklēt Ņujorku, Balto namu, Kapitoliju utt. Kopumā droši varu teikt, ka vājām meitenēm tur nav ko darīt, jo ir smagi un neatlaidīgi jāstrādā.

Kādu talantus tu rādīji žūrijai?

Mans priekšnesums bija mākslas vingrošana. Vingroju lēnas mūzikas pavadījumā un izmantoju priekšmetu – plānu plēvi.

Vai kādreiz spēji iedomāties sevi starp pasaulē skaistākajām sievietēm?

Nekad par kaut ko tādu iepriekš nebiju pat iedomājusies, jo uz pasaules visas meitenes ir skaistas, jā, ļoti atšķirīgas, bet skaistas!

Foto

Pirms uznāci uz skatuves, apzinoties, ka uz tevi skatās visa pasaule, kādas sajūtas tevi pārņēma? Vai pirms tam piekopi kādu īpašu rituālu?

Esmu vienmēr pozitīva. Man bija patīkams satraukums un liels enerģijas uzplaukums, kas pārvērtās dejošanā! Jā, es dejoju un ļoti smaidīju pirms uziešanas uz skatuves. Es mīlu atrasties uz skatuves!

Pastāsti konkursa aizkulises – kāda ir skarbā patiesība šajos konkursos?

Pirms devos uz konkursu, biju dzirdējusi tikai sliktāko. Kleitas tiek grieztas, kurpes plēstas, meitenes viena otrai dara pāri, manā gadījumā, bija pilnīgi otrādāk! Mēs visas tiešām sadraudzējāmies, bijām vienotas, atbalstījām visās situācijas viena otru, pat fināla dienā palīdzējām viena otrai sagatavot frizūras, grimu, saģērbties un sakārtoties pirms iziešanas uz skatuves. Mūsu atmosfēra bija super silta, mīļa un mājīga! To radīja ne tikai meitenes, bet arī visa “Miss World” komanda – kā horeogrāfi, organizatori, operatori, utt. Esmu šokā un starā, cik jauki bija visi šie cilvēki. Es iemīlēju viņus visus.

Runājot par ik dienu,tā bija grūta! No rīta līdz pat vakaram dienas bija aizņemtas vai nu ar grūtiem treniņiem vai intervijām.

Kādi ir tavi turpmākie nākotnes plāni?

Pabeigt skolu, sākt mācīties universitātē, kā arī uzvarēt nākamajā konkursā. Es nepadošos, es gribu, lai Latviju zina visa pasaule!

Ko tu vari ieteikt meitenēm, kuras arī reiz vēlas startēt šādos konkursos?

Meitenēm jābūt pārliecinātām par sevi, drošām, jāmāk sevi pasniegt, parādīt, kā arī jābūt stiprām – gan garīgi, gan fiziski. Padoties aizliegts! Un galvenais, nebaidīties uzdrīkstēties!

Video: Lindas priekšnesums “Miss World 2016” finālā

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl