Komentāri

2014. gada 9. maijs bija diena, kad pasaulē piedzima par diviem maziem brīnumiem vairāk. Dvīņu meitenītes kļuva par interneta sensāciju, jo viņu piedzimšana bija kaut kas brīnumains un nekad neredzēts.

“Mēs tiešām esam avīzēs visā pasaulē,” stāsta dvīņu meitenīšu mamma. Visi bija pārsteigti, ka dvīnītes piedzima, sadevušās rokās. Abi vecāki atzīst, ka sajūtas ir neaprakstāmas, it īpaši, ja grūtniecība bijusi komplicēta. Ir pagājis vairāk kā gads un meitenītes joprojām ir ļoti tuvas. Kā atzīst meitiņu mamma, ja raud viena, raudās arī otra. Kad ēd viena, arī otra grib ēst.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ir jautri, bet ir arī ļoti izaicinoši.”

Pat gadu pēc mazo jaunkundžu ierašanās pasaulē tētim ir grūti atšķirt savas meitiņas. Ja viņas netiktu ģērbtas atšķirīgi, tas būtu neiespējami.

Foto: kā piedzima mazie brīnumi

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl