Komentāri

Pastāv uzskats, ka labāki un pilnvērtīgāki gultas prieki ir veģetāriešiem. Tiesa gan, to ir ļoti grūti zinātniski pierādīt, jo rezultāti var būt redzami tikai ilgtermiņā, proti – ja gaļu nelieto gadiem.

Dažādu jomu speciālistu domas dalās, taču vienprātība ir pārliecībā, ka labs sekss var iet roku rokā tikai ar kvalitatīvu, sabalansētu uzturu, kurā ir gan ogļhidrāti, gan olbaltumvielas, gan tauki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Diētas ārste Guna Rijkure ir vairāk veģetāriešu ”pusē” un uzskata, ka viņu intīmā dzīve ir daudz pilnvērtīgāka. Veģetāriešiem jau pašos pamatos ir veselīgāks dzīves veids. Gaļas neēdāji daudz vairāk domā par to, ko un kā ēd. Viņu vidū ir daudz vairāk alkohola un nikotīna nelietotāju nekā starp gaļēdājiem. Tieši tāpat veģetārieši cenšas vairāk dažādot savu ēdienkarti, tādēļ tajā ir vairāk C un E vitamīna, kas īpaši ir svarīgs vīriešiem.

Savukārt ārsts seksopatologs un psihoterapeits Dainis Balodis ir pārliecināts, ka Latvijā būt par veģetārieti, kurš lieto uzturā veselīgu pārtiku nemaz nav iespējams. Atšķirībā no siltajām zemēm, Latvijā dārzeņu ir ļoti maz. Pēc gadumijas tādu vairs nav vispār. Protams, var (un Latvijas veģetārieši tā arī dara) ēst ievestos dārzeņus un augļus, taču vai tad var būt runa par apzīmējumu – veselīgs, Balodis nav pārliecināts.

Skaties foto:

TV3 raidījuma ”Ar gardu muti” vadītājs, grilēšanas speciālists Ints Bekers nav dzirdējis, ka veģetārieši mīlas priekos būtu pārāki par pārējiem. Viņa uzskats: ”Ja par to lietu mazāk filozofē, bet vairāk dara, tad rezultātā atšķirības nav nekādas. Vienīgi, ja gaļu saēdās par daudz, tad var uzpūsties vēders un atbildīgākajā momentā var sanākt “nesmukums ar gāzēm”…”
Ja sekss norisinās cēlu mērķu vārdā – ar domu parūpēties par ģimenes un visas nācijas turpinājumu, tad par ēdienkarti īpaši jāpadomā vīriešiem.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl