Komentāri

Pastāv uzskats, ka labāki un pilnvērtīgāki gultas prieki ir veģetāriešiem. Tiesa gan, to ir ļoti grūti zinātniski pierādīt, jo rezultāti var būt redzami tikai ilgtermiņā, proti – ja gaļu nelieto gadiem.

Dažādu jomu speciālistu domas dalās, taču vienprātība ir pārliecībā, ka labs sekss var iet roku rokā tikai ar kvalitatīvu, sabalansētu uzturu, kurā ir gan ogļhidrāti, gan olbaltumvielas, gan tauki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Diētas ārste Guna Rijkure ir vairāk veģetāriešu ”pusē” un uzskata, ka viņu intīmā dzīve ir daudz pilnvērtīgāka. Veģetāriešiem jau pašos pamatos ir veselīgāks dzīves veids. Gaļas neēdāji daudz vairāk domā par to, ko un kā ēd. Viņu vidū ir daudz vairāk alkohola un nikotīna nelietotāju nekā starp gaļēdājiem. Tieši tāpat veģetārieši cenšas vairāk dažādot savu ēdienkarti, tādēļ tajā ir vairāk C un E vitamīna, kas īpaši ir svarīgs vīriešiem.

Savukārt ārsts seksopatologs un psihoterapeits Dainis Balodis ir pārliecināts, ka Latvijā būt par veģetārieti, kurš lieto uzturā veselīgu pārtiku nemaz nav iespējams. Atšķirībā no siltajām zemēm, Latvijā dārzeņu ir ļoti maz. Pēc gadumijas tādu vairs nav vispār. Protams, var (un Latvijas veģetārieši tā arī dara) ēst ievestos dārzeņus un augļus, taču vai tad var būt runa par apzīmējumu – veselīgs, Balodis nav pārliecināts.

Skaties foto:

TV3 raidījuma ”Ar gardu muti” vadītājs, grilēšanas speciālists Ints Bekers nav dzirdējis, ka veģetārieši mīlas priekos būtu pārāki par pārējiem. Viņa uzskats: ”Ja par to lietu mazāk filozofē, bet vairāk dara, tad rezultātā atšķirības nav nekādas. Vienīgi, ja gaļu saēdās par daudz, tad var uzpūsties vēders un atbildīgākajā momentā var sanākt “nesmukums ar gāzēm”…”
Ja sekss norisinās cēlu mērķu vārdā – ar domu parūpēties par ģimenes un visas nācijas turpinājumu, tad par ēdienkarti īpaši jāpadomā vīriešiem.

Skaties video:

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl