Interesanti! Tava bērna mīļākā krāsa nosaka viņa raksturu

Komentāri
Interesanti! Tava bērna mīļākā krāsa nosaka viņa raksturu
Foto: dawnslight03, Flickr.com

Ikviena māmiņa noteikti vēlas uzzināt, kāds viņas bērns būs nākotnē. Tieši tāpat jebkura mamma vienmēr šaubās un uztraucas, vai viņas bērns jūtas labi un ir apmierināts ar dzīvi. Tagad ir jauna metode, kas vecākiem var palīdzēt labāk izprast savu bērnu. Zinātnieki ir izstrādājuši metodi ”Krāsainie bērni.” Pēc krāsām, kuras bērns visbiežāk izmanto zīmējumos, ir iespējams noteikt viņa raksturu, mikroklimatu ģimenē un reakciju dzīves situācijās. Turklāt ir iespējams arī prognozēt, kāds viņš būs, kad izaugs. Atkarībā no tā, kādu krāsu viņš visbiežāk izmanto zīmējot un kāda ir viņa mīļākā krāsa, var noteikt dažādas bērna rakstura iezīmes.

1. Sarkana krāsa

1/11
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl