Interesanti! Sportistes Madara Palameika un Laura Ikauniece-Admidiņa izvēlas viena otrai apģērbu

0 Komentāru
Interesanti! Sportistes Madara Palameika un Laura Ikauniece-Admidiņa izvēlas viena otrai apģērbu
FOTO: ekrānuzņēmums

Divas neatvairāmas dāmas. Divas sportistes un labas draudzenes. Šķēpmetēja Madara Palameika un daudzcīņniece Laura Ikauniece-Admidiņa. Abām jaunajām dāmām ir savs īpašais ģērbšanās stils, taču šoreiz raidījumā Bez Tabu: Dzīves smalkumi viņas gaida īpašs izaicinājums.

Raidījuma vadītājs Ēriks Palkavnieks iejūtas trenera lomā un uzdod abām sportistēm īpašu vingrinājumu. Madara izvēlēsies Laurai drēbes savā ģērbšanās stilā, bet Laura saģērbs Madaru, kā pati būtu ģērbusies.

Pirmā “pie teikšanas” tiek Madara, kura solās Laurai piemeklēt street style apģērbu. Madarai patīk garā piegriezuma apģērbs, kuram klāt iespējams variēt dažādas detaļas. Kamēr Laura pielaiko apģērbu, Madara dalās savā pieredzē par rotu izvēli. Sportiste rotas labprāt valkā svinīgos pasākumos, bet ikdienā uzskata, ka rotas pat nedaudz traucē. Tad kā košu un stilīgu akcentu Madara izvēlas uzkrāsot spilgtas lūpas, košus nagus, vai arī kā aksesuārs ir tiek izvēlēta krāsaina soma. Arī Laurai Madara uzkrāso spilgtas lūpas, uzliek plecos mugursomu, un stilistes Madaras Palameikas veikums ir gatavs!

Skaties foto:

Pēc tam stilistes lomā iejūtas Laura. Lauras ģērbšanās stils, lai arī, izskatās, ne vienmēr ir klasisks un ieturēts. Viss esot atkarīgs no garastāvokļa. Laurai patīk valkāt arī džinsus un sporta apavus, bet citreiz – smalkas kurpes un stilīgu mēteli. Madara ir nedaudz pārsteigta, ka Laura viņai izvēlas garās bikses, jo bija iedomājusies, ka tiks saģērbta ļoti eleganti. Stiliste Laura Ikauniece atzīst, ka ir ļoti grūti atrast apģērbu otram, ja nav profesionālas pieredzes. Kā abas sporta lēdijas būs apmierinātas ar savu jauniegūto stilu, uzzini, noskatoties video.

Skaties video:

0 Komentāru