Interesanti! Sportistes Madara Palameika un Laura Ikauniece-Admidiņa izvēlas viena otrai apģērbu

Komentāri

Divas neatvairāmas dāmas. Divas sportistes un labas draudzenes. Šķēpmetēja Madara Palameika un daudzcīņniece Laura Ikauniece-Admidiņa. Abām jaunajām dāmām ir savs īpašais ģērbšanās stils, taču šoreiz raidījumā Bez Tabu: Dzīves smalkumi viņas gaida īpašs izaicinājums.

Raidījuma vadītājs Ēriks Palkavnieks iejūtas trenera lomā un uzdod abām sportistēm īpašu vingrinājumu. Madara izvēlēsies Laurai drēbes savā ģērbšanās stilā, bet Laura saģērbs Madaru, kā pati būtu ģērbusies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmā “pie teikšanas” tiek Madara, kura solās Laurai piemeklēt street style apģērbu. Madarai patīk garā piegriezuma apģērbs, kuram klāt iespējams variēt dažādas detaļas. Kamēr Laura pielaiko apģērbu, Madara dalās savā pieredzē par rotu izvēli. Sportiste rotas labprāt valkā svinīgos pasākumos, bet ikdienā uzskata, ka rotas pat nedaudz traucē. Tad kā košu un stilīgu akcentu Madara izvēlas uzkrāsot spilgtas lūpas, košus nagus, vai arī kā aksesuārs ir tiek izvēlēta krāsaina soma. Arī Laurai Madara uzkrāso spilgtas lūpas, uzliek plecos mugursomu, un stilistes Madaras Palameikas veikums ir gatavs!

Skaties foto:

Pēc tam stilistes lomā iejūtas Laura. Lauras ģērbšanās stils, lai arī, izskatās, ne vienmēr ir klasisks un ieturēts. Viss esot atkarīgs no garastāvokļa. Laurai patīk valkāt arī džinsus un sporta apavus, bet citreiz – smalkas kurpes un stilīgu mēteli. Madara ir nedaudz pārsteigta, ka Laura viņai izvēlas garās bikses, jo bija iedomājusies, ka tiks saģērbta ļoti eleganti. Stiliste Laura Ikauniece atzīst, ka ir ļoti grūti atrast apģērbu otram, ja nav profesionālas pieredzes. Kā abas sporta lēdijas būs apmierinātas ar savu jauniegūto stilu, uzzini, noskatoties video.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl